Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81825
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na dobre i na złe": Lena chce ratować Witka!

Latoszek (Bartek Opania), który nie będzie umiał poradzić sobie z dręczącymi go wojennymi koszmarami, odmówi leczenia i rehabilitacji. Lecz Lena (Anita Sokołowska) za wszelką cenę postanowi się nim zaopiekować. Czy wycofa też pozew o rozwód?


Reklama


Przypomnijmy, że po powrocie z wojny Latoszek trafił do ośrodka rehabilitacyjnego. Nie uznał za stosowne, by kogokolwiek o tym poinformować. Przez przypadek odnalazła go Agata (Emilia Komarnicka). To właśnie dzięki niej Lena trafiła do ośrodka  rehabilitacyjnego. Tyle tylko, że Witek niespecjalnie chciał z nią rozmawiać.

Tym bardziej że tuż przed jego wyjazdem do Sudanu wniosła przecież pozew o rozwód. Ale to akurat nie ma teraz najmniejszego znaczenia. Witek po prostu nie chce żyć. Odepchnie od siebie nawet przyjaciół, którzy będą chcieli okazać mu wsparcie.

Wybuchnie agresją

Ujawniamy, że w 561. odcinku "Na dobre i na złe“ (emisja w środę 28 maja) Lena spróbuje zdobyć informacje o stanie zdrowia męża, lecz doktor Walczewski (Maciej Wilewski) - zresztą na wyraźne życzenie Witka - nie powie jej ani słowa. Za to pielęgniarz - w wielkiej tajemnicy przed wszystkimi - wręczy jej kopię wypisu ze szpitala wojskowego. Na tej podstawie lekarka zacznie przekonywać Latoszka, by zgodził się na operację kręgosłupa, po której może odzyskać sprawność. W odpowiedzi Witek wybuchnie agresją i zażąda kategorycznie, by Lena opuściła ośrodek.

Lecz Starska nie podda się i poprosi o konsultację Konicę (Robert Koszucki). A Rafał otwarcie oceni, że operacja jest bardzo ryzykowna. Efekt? Starska wróci do ośrodka i zapowie, że pragnie otoczyć męża opieką.

- Bez względu na twoje kalectwo - powie Lena. - I na to, czy ci się to podoba, czy też nie!

Wypisze się ze szpitala na własne żądanie

Zdesperowany Latoszek, byle tylko uwolnić się od żony, nieoczekiwanie zgodzi się na operację... Lecz zaraz po przewiezieniu do szpitala w Leśnej Górze... wypisze się z niego na własne żądanie.

Czy Lena pomoże Witkowi zapomnieć o dręczących go koszmarach z wojny? I czy zrezygnuje z rozwodu?

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje