Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78996
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Kolejny romans w szpitalu?

Klaudia zaczyna staż pod okiem Konicy. Po kilku godzinach współpracy oboje zaczynają czuć do siebie sympatię... Czyżby szykował się kolejny szpitalny romans?

Klaudia (Julia Wyszyńska) rozpoczyna staż na oddziale ratunkowym pod okiem Konicy (Robert Koszucki), który od razu krytykuje ją za zbyt widoczną biżuterię. Jednak już po kilku godzinach współpracy zaczyna ich łączyć nić sympatii.

Reklama

Tymczasem w Leśnej Górze pojawia się wraz ze swoją opiekunką Gosią 6-letni Franek, który podobno cierpi na ADHD.  

Konica z Klaudią ustalają, że dziecko nie ma ADHD, tylko poważne problemy z tarczycą, chorobę Basedowa. Życie chłopca jest zagrożone. Niestety, władze szpitala nie mają kontaktu z matką Franka...  

Klaudia nie potrafi ukryć przed Olą (Anna Karczmarczyk), że Konica bardzo jej się spodobał. Prowokacyjne zachowanie koleżanki irytuje Olę, która wciąż nie odważyła się powiedzieć Przemkowi (Marcin Rogacewicz), że jest z nim w ciąży.

Uchylamy rąbka tajemnicy

Scenarzystka serialu "Na dobre i na złe" - Agnieszka Krakowiak-Kondracka - powiedziała nam, że młoda lekarka jeszcze sporo namiesza w Leśnej Górze:

- Klaudia potwierdzi, że jest postacią skomplikowaną. Kocha się potajemnie w Konicy i będzie o niego walczyć, ale dużo energii poświęci także Oli. Jej nadopiekuńczość stanie się chorobliwa, będzie szkodzić, a nie pomagać. Jak rozwinie się dalej wątek Klaudii - tego nie zdradzimy! Ale zapewniamy, że emocji nie zabraknie!

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje