Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82025
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Kim dzisiaj jest Sara Müldner?

Swoją karierę aktorską rozpoczęła jako dziecko. Debiutowała jako 9-latka w spektaklu Teatru Telewizji , pt. "Naparstek Pana Boga". Wielką popularność przyniosła jej rola Julki w "Na dobre i na złe". Po współpracy z serialem, szum wokół niej ucichł, a wiele osób zastanawiało się gdzie przebywa aktorka. Sprawdźcie jak potoczyły się losy Sary Muldner, po zakończeniu współpracy z "Na dobre i na złe".


Kim jest Sandra Muldner?

Reklama

Sara Müldner urodziła się 30 maja 1989 roku, w Warszawie. Jest córką aktorki Izabelli Dziarskiej i rzeźbiarza Jacka Müldner-Nieckowskiego.

Od najmłodszych lat interesowała się aktorstwem i sztuką. Brała udział w licznych castingach, dzięki którym angażowano ją do kolejnych ról. Debiutowała jako aktorka Teatru Telewizji w 1998 roku.

W 2000 roku została wyróżniona na Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży "Ale Kino!" w Poznaniu. Widzowie mogli obserwować jej poczynania także w serialach.

Zagrała m. in. w "Trzech szalonych zerach" (Tonia), czy w "Palce lizać" (Wandzia Miłoszek). Największą popularność przyniosła jej rola Julki w "Na dobre i na złe". Aktorka przez wiele lat zajmowała się także dubbingiem.

Przygoda z "Na dobre i na złe"

Rolę w "Na dobre i na złe" dostała dzięki udziałowi w castingu. W serialu wcieliła się w postać Julki Nowak-Burskiej, czyli adoptowanej córki Zosi i Jakuba.

Kiedy pojawiła się w Leśnej Górze, była nieco zagubioną i samotną dziewczynką. Jej rodzice zginęli w wypadku, a krewni nie mieli sposobności, by móc się nią zaopiekować. Jedyną osobą, na którą wówczas mogła liczyć była Zosia. Młoda pani doktor postanowiła adoptować Julkę i dać jej prawdziwy dom. Razem z Kubą, jego synem Tomkiem i córką Amelką tworzyli zgraną i bardzo kochającą się rodzinę. Julka, na oczach widzów przechodziła przemianę z małej dziewczynki, do zbuntowanej nastolatki. Mimo wielu zawirowań wyrosła na odpowiedzialną kobietę, a po skończeniu liceum wyjechała na studia do Australii. Od tamtej pory w Leśnej Górze pojawiała się gościnnie.

Sara Müldner odeszła z "Na dobre i na złe" po 8 latach współpracy. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że jest zmęczona rolą.

Co po "Na dobre i na złe"?

Po odejściu z serialu, Sara zdecydowała się na wyjazd z Polski i podjęcie dwuletnich studiów na paryskiej uczelni teatralnej. Swoje umiejętności aktorskie szlifowała w klasie "talentów", będąc wówczas jedną z trzech studentek na roku spoza Francji. Prestiżową szkołę, do której uczęszczała ukończyli m.in. Sophie Marceau, Isabelle Adjani, Audrey Tautou,Daniel Auteuil.

Mimo tego, że Sara Müldner była dobrze zapowiadającą się, młodą aktorką to obecnie słyszymy o niej niewiele.

W 2007 roku zagrała w filmie "Na boso", gdzie wcieliła się w postać dziewczyny próbującej popełnić samobójstwo. Od tamtego czasu aktorka zagrała jeszcze w "Lubię mówić z Tobą".

W 2009 roku pojawiła się gościnnie w serialu "Przystań", a dwa lata temu mogliśmy ją zobaczyć w "Lekarzach", gdzie zagrała Monikę Madej.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sara Muldner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje