Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 12152
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Katarzyna Bujakiewicz będzie porządkować... domy gwiazd!

Katarzyna Bujakiewicz, czyli Marta Kozioł z "Na dobre i na złe", dojeżdża na plan serialu, w którym gra już 17 lat, aż z Poznania, ale - choć przeprowadzka do Warszawy znacznie ułatwiłaby jej życie - nie chce nawet słyszeć o zamieszkaniu w stolicy. Jeszcze w styczniu aktorka zadebiutuje w zupełnie nowej roli... Poprowadzi program z udziałem celebrytów!

Katarzyna Bujakiewicz wcale nie czuje, że przez to, iż mieszka kilkaset kilometrów od Warszawy, coś traci. Twierdzi, że jeśli jakiś reżyser chce ją zaangażować, to wie, gdzie jej szukać i może ją po prostu ściągnąć do stolicy.

Reklama

- Jeżeli ktoś chce ze mną pracować, akceptuje fakt, że dojeżdżam do pracy z Poznania - mówi i dodaje, że nigdy nie opuści miasta, które kocha.

- Nie zamieniłabym mojego życia na Warszawę! Tutaj mam pod domem las, gdzie mogę pobiegać, mam czas zająć się córką. Tutaj mam rodzinę, przyjaciół,  z którymi znam się od dawna. Jest mi dobrze... Nie ma co kombinować - wyznała w rozmowie z magazynem "Flesz".

Katarzyna Bujakiewicz nie lubi rywalizacji i nie cierpi ścigać się o role, ale nie broni się przed udziałem w castingach.

- Pewnie mogłabym grać w kilku serialach w Warszawie, ale mam świadomość, że jest w naszym domu mały człowiek, któremu trzeba poświęcić czas. Moja córka niedługo pójdzie do pierwszej klasy, nie wyobrażam sobie, że byłabym w domu tylko w weekendy - powiedziała w wywiadzie.

Odtwórczyni roli Marty Kozioł w "Na dobre i na złe" jeszcze tej zimy zadebiutuje w nowej roli - aktorka została gospodynią programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" i będzie pomagała znanym ludziom w porządkowaniu ich mieszkań i... garderób (odwiedzi m.in. Olgę Kalicką i Elżbietę Romanowską, czyli Justynę z "M jak miłość" i Aldonę z "Barw szczęścia"). Sama - jak twierdzi - nie zdecydowałaby się na wpuszczenie kamer do domu.

- Zawsze byłam trochę wycofana, jeśli chodzi o pokazywanie prywatności. Mój dom w pełnym tego słowa znaczeniu dopiero powstanie... Przez większość życia mieszkałam gdzieś kątem, wynajmowałam, a teraz wreszcie mam własny dom - mówi.

Program "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" z Katarzyną Bujakiewicz w roli prowadzącej zadebiutuje na antenie stacji Lifetime już 30 stycznia o godzinie 22.00.


Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje