Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81512
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Kamilla Baar szykuje się do ślubu?

Kamilla Baar, czyli Hana Goldberg z "Na dobre i na złe", jest bardzo szczęśliwa! Uczucie, jakie tuż przed wakacjami połączyło ją z przystojnym prawnikiem, kwitnie. Wiele wskazuje na to, że niebawem aktorka rozpocznie przygotowania do ślubu z ukochanym.


Reklama


Jak informuje jeden z tygodników zajmujących się życiem gwiazd, Kamilla Baar już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu! Dowodem na to, że aktorka przyjęła oświadczyny Piotra Kochańskiego, z którym związała się kilka miesięcy temu, jest - według "Życia na Gorąco" - piękny pierścionek lśniący na serdecznym palcu jej lewej dłoni!

Kamilla Baar już kiedyś była... żoną. Mając 26 lat poślubiła swego kolegę ze studiów, aktora Wojciecha Solarza, czyli Wojtka z "O mnie się nie martw". Ich małżeństwo trwało zaledwie 4 lata. To Kamilla zdecydowała się wystąpić o rozwód, by bez żadnych przeszkód móc związać się Wojciechem Błachem, czyli trenerem Bartnikiem z "Komisarza Aleksa", który również był świeżo po rozwodzie, a którego poznała w Krakowie, gdzie oboje starali się o angaż w Teatrze Stu.

Ani ona, ani on - gdy niespełna rok po pierwszym spotkaniu postanowili iść razem przez życie - nie chcieli jednak zalegalizować swojego związku. Podobno aktorka nawet przez chwilę nie brała ślubu z Wojtkiem pod uwagę, choć jej ukochany bardzo chciał przysiąc jej dozgonną miłość i wierność przed urzędnikiem USC.

Dziś Kamilla Baar  na nowo układa sobie życie i wierzy, że tym razem naprawdę znalazła szczęście. Jak donosi "Życie na Gorąco", znajomi aktorki twierdzą, że mając za sobą dwa nieudane związki, Kamilla walczyć będzie z całych sił, by ten trzeci okazał się związkiem na całe życie.

To, że znany prawnik Piotr Kochański jest dla niej kimś wyjątkowym, Kamilla Baar udowodniła, pokazując się na początku grudnia w jego towarzystwie na premierze filmu "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego. To właśnie wtedy na palcu aktorki fotoreporterzy wypatrzyli śliczny pierścionek - znak, że para jest już po słowie i że lada moment ich związek zostanie usankcjonowany przez prawo. Podobno ukochany oświadczył się gwieździe "Na dobre i na złe" podczas ich wspólnych wakacji w Republice Południowej Afryki.

- Jestem szczęśliwa - powiedziała niedawno w wywiadzie Kamilla Baar, potwierdzając tym samym, że u boku starszego od niej o 18 lat prawnika znalazła wreszcie prawdziwą, wielką miłość...

Dowiedz się więcej na temat: Kamilla Baar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje