Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83108
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe“: Jesienią Gawryło zamieszka z kobietą!

Nowa kobieta, z którą doktor Gawryło (Marek Bukowski) zamieszka po wakacjach, odmieni wystrój jego willi. Na razie cały dom Piotra jest podporządkowany Kubusiowi (Kacper Kostecki), którego chirurg wychowuje samotnie po śmierci Hany (Kamilla Baar).

Willa, w której mieszka serialowy doktor Piotr Gawryło, jest wynajmowana okazjonalnie przez produkcję serialu od prywatnych właścicieli. Jak często? To zależy od scenarzystów "Na dobre i na złe“ i od tego, ile razy w miesiącu umieszczą akcję w domu chirurga. W tym miejscu możemy zdradzić, że po wakacjach dom Gawryły będzie "grał“ w serialu zdecydowanie częściej niż w poprzednim sezonie. Co oznacza, że jesienią wątek Piotra zostanie rozwinięty.  

Z dala od zgiełku

Reklama

Wracając do wynajmu, oczywiście produkcja "Na dobre i na złe“ użycza go od właścicieli za wynagrodzeniem. Jego wysokość jest jednak owiana tajemnicą, podobnie zresztą jak treść wszystkich umów. Dwukondygnacyjny dom jest położony z dala od wielkomiejskiego zgiełku w jednej z podwarszawskich dzielnic na pięknej działce otoczonej soczystą zielenią.

Na razie w przestronnym domu doktor Gawryło mieszka jedynie z małym Kubusiem, ale jesienią to się zmieni. Tak, tak, do willi Piotra wprowadzi się atrakcyjna kobieta. Na razie jednak nie możemy ujawnić, kto to będzie. W każdym razie wierni widzowie serialu mieli już okazję ją poznać.

W stylu retro

Na parterze willi znajduje się piękna kuchnia w stylu angielskim ze sprzętem AGD z najwyższej półki oraz duża jadalnia, z której serialowy Gawryło jeszcze nie korzystał (nie była dotychczas pokazywana w serialu). Do tego ogromny salon, w którym koncentruje się życie lekarza i Kubusia. Znalazło się w nim nawet miejsce na łóżeczko dla chłopczyka, choć w pełni wyposażony pokój dziecięcy znajduje się na piętrze. Na uwagę zasługuje także urządzona w stylu retro łazienka.

To, że w willi Gawryły zamieszka niebawem nowa kobieta, wcale nie oznacza, że przystojny chirurg oswoił się już ze śmiercią Hany i całkowicie o niej zapomniał. Nie, co to, to nie. Dowód? Jej oprawione w ramkę zdjęcie stoi w centralnym miejscu w salonie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje