Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82023
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Jesień 2014 w Leśnej Górze

Na początek nowego, 16. już sezonu, “Na dobre i na złe", pion kostiumograficzny serialu szykuje nową garderobę dla wszystkich bohaterów. Rzućcie okiem, w czym ich zobaczymy po wakacjach!Reklama

Aktualnie za kostiumy wszystkich osób zatrudnionych w Leśnej Górze odpowiada trio w składzie: Dominika Gebel, Anna Kaczmarczyk i Dominika Szozda, natomiast za ich charakteryzację duet: Izabela Andrys i Ewa Radzikowska. Praktycznie co sezon odświeżane są wizerunki postaci, a co się z tym ściśle wiąże - wymieniane i uzupełniane poszczególne części ich garderoby. To, jak ubiera się każdy z bohaterów, musi idealnie współgrać z jego cechami charakteru, wiekiem, pozycją społeczną i statusem majątkowym.

Uniform szyty na miarę

Na przykład młoda stażystka Ola Pietrzak (Anna Karczmarczyk) jest osobą niezwykle skromną, dlatego takie też są jej ubrania. Ponadto lekarka została niedawno mamą, w związku z czym stawia na prostotę i wygodę. Jest młodziutka, więc w jej szafie przeważają kolory ciepłe i kojarzące się z niewinnością.

Z kolei Klaudia Miller (Julia Wyszyńska), przyjaciółka Oli, jest jej przeciwieństwem. To osoba szalona i odważna, co uwidacznia się w jej stylu. Ma duże poczucie kobiecości. Uwielbia różnego rodzaju błyskotki i świecidełka. Nie zrezygnowała z nich nawet po tym, jak przełożony Rafał Konica (Robert Koszucki) udzielił jej reprymendy, że lekarce nie przystoi nadmiar biżuterii. Po prostu jest ona częścią jej niebanalnej osobowości.

Nową garderobę zyska w związku ze swoim awansem na ordynatora oddziału chirurgicznego doktor Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska). Poza tym pion kostiumograficzny serial wyszedł z założenia, że główna bohaterka musi odróżniać się od reszty postaci. Jej nowy uniform został uszyty na miarę. Wszyscy fani, którzy wypowiadają się na forach internetowych, są jednogłośni: długie, proste włosy to największy atut Wiki i jej znak rozpoznawczy.

Kto lubi zaszaleć?

Indywidualny, czasem szokujący styl będzie nadal prezentowała Hana Goldberg (Kamilla Baar). Nie jest tajemnicą, że na jej garderobę wydatnie wpływa grająca ją aktorka. Doktor Goldberg lubi zaszaleć tak samo jak... Kamilla Baar. Bluzka na manekinie wkrótce zostanie wystawiona przez oficjalny fanklub aktorki na licytację, z której dochód zasili którąś z akcji charytatywnych.

 W nowym sezonie powiększy się kolekcja krawatów profesora Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski). Nigdy nie rozstaje się on z garniturem (ma ich kilka w swojej szafie) i lubi zmieniać ich uzupełnienie.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje