Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 43299
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Irena zabierze dzieci Konicy?

Co łączy Małgorzatę Zajączkowską z graną przez nią bohaterką - Ireną, matką Marty? Obie tęsknią za dziećmi, które wybrały życie w innym kraju.


Reklama

Aktorka przez kilkanaście lat mieszkała w USA, gdzie rozwijała karierę pod nazwiskiem Margaret Sophie Stein. W Ameryce urodził się też jej syn Marcel.

Pod koniec lat 90-tych, po rozwodzie, gwiazda wróciła jednak do ojczyzny. A jej syn choć w Polsce skończył liceum, później wyjechał do Stanów, gdzie wstąpił do Marynarki Wojennej. Jak aktorka radzi sobie z tęsknotą za jedynakiem?   

- Internet i dzisiejsza technologia mi w tym pomagają! On wyjechał za granicę zaraz po maturze. Tak więc bardzo szybko się usamodzielnił. Zatem zdążyłam się już do tego przyzwyczaić. A dziś zarówno on jak i ja mamy swoje życia. Nie jesteśmy ludźmi, którzy siedzieliby sobie na głowie i opowiadali wszystko po kolei. Oczywiście, jeżeli dzieje się coś ważnego, to zawsze się ze mną kontaktuje. Cieszę się, bo wiem, że liczy się z moim zdaniem - wyznaje artystka w jednym z wywiadów. 

- Przez cały czas jesteśmy w kontakcie telefonicznym i mailowym. Na początku było trudno, ale z czasem zaakceptowałam ten stan rzeczy. Odkąd wyjechał, nasz kontakt jest bardzo dorosły. Już nie sprawdzam, czy założył szalik. Kontaktujemy się w sprawach naprawdę ważnych - dodaje M. Zajączkowska.

Co wydarzy się w wątku Ireny, Marty i Rafała po wakacjach?

Przypominamy, że Konica zgodził się na spotkanie z matką Marty... I odkrył, że była partnerka wynajęła detektywa, który go śledził! Irena pokazała "zięciowi" zdjęcia z klubu - z nocy, gdy lekarz bawił się z Klaudią - i próbowała zmusić Rafała, by przekazał opiekę nad dziećmi Marcie. Oskarżyła go o romans z doktor Miller... Konica byłw szoku!

Co na to Rafał? By uniknąć jakichkolwiek problemów, postanowił zerwać przyjaźń, która łączyła go dotąd ze stażystką... Otwarcie dziewczynę odepchnął i zapowiedział Klaudii, by nie liczyła na żaden związek z nim.

Co wydarzy się w powakacyjnych odcinkach? Czy Klaudia - przez oskarżenie o romans z przełożonym - będzie miała w pracy problemy? A doktor Konica naprawdę straci dzieci? Czy Irena wystąpi do sądu o ograniczenie praw rodzicielskich Rafała? Tego dowiemy się już we wrześniu!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje