Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81566
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": ​Happy end u Hany i Piotra!

Jesienią nastąpi to, na co od dawna czekają wierni fani "Na dobre i na złe": Hana (Kamilla Baar) pogodzi się z Piotrem (Marek Bukowski)! I znów wszystko będzie jak dawniej, a nawet lepiej!Reklama

Przypomnijmy, że do rozstania Hany i Piotra doszło za sprawą Magdy (Anna Dereszowska), z którą Gawryło - jak okazało się po latach - ma kilkuletnią córeczkę Tosię (Gabrysia Świerczyńska).

Soszyńska po śmierci swojego męża (Krzysztof Wakuliński) postanowiła ułożyć sobie życie u boku przystojnego lekarza z Leśnej Góry, by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę.

Nie wzięła pod uwagę tego, że Piotr kocha Hanę. Z wzajemnością, choć doktor Goldberg za wszelką cenę chciała sprawić wrażenie, iż całkiem poważnie jest zainteresowana psychiatrą Szymonem Drylem (Piotr Stramowski). Skłamała nawet ukochanemu prosto w oczy, że już go nie kocha!

W rzeczywistości nie chciała wiązać się z mężczyzną, który ma jakiekolwiek zobowiązania wobec innej kobiety i niewinnego dziecka. Nie wiedziała bowiem, że Gawryło wcale nie chce tworzyć związku z Magdą, bo kocha tylko ją, Hanę.

Nie przestanie o nią walczyć

Tymczasem w jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Na dobre i na złe" w czasie wyjątkowo skomplikowanego zabiegu zarwie się stół operacyjny i przygniecie nogę Piotra Gawryły.

Chirurg nie da jednak za wygraną i przeniesie pacjentkę na wózek, gdzie skończy operację wycięcia guza. W ten sposób po raz kolejny udowodni Hanie, że łatwo się nie poddaje. Już wcześniej oznajmił jej, że nigdy nie przestanie o nią walczyć.

Doktor Goldberg o mały włos nie dostanie zawału serca na wieść o tym, że Piotr operował ze złamaną nogą. A teraz sam jest pacjentem Leśnej Góry! Sambor (Radosław Krzyżowski) zaraz po operacji włożył mu nogę w gips!

Znów będą parą!

W tych okolicznościach Hana natychmiast pobiegnie do Gawryły. Na jego widok wyraźnie złagodnieje i nie będzie protestować, gdy Piotr zacznie ją namiętnie całować. Słowem, miłość weźmie górę nad wcześniejszymi nieporozumieniami i niedomówieniami. Od 528. odcinka (emisja w środę 11 września) Hana Goldberg i Piotr Gawryło znów będą parą.

Żeby było jeszcze ciekawiej, Hana wystąpi z wnioskiem do Urzędu Stanu Cywilnego w Izraelu o unieważnienie jej małżeństwa z Jamesem (Jake Michaels). Czy to oznacza, że planuje niebawem poślubić Piotra Gawryłę?

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Marek Bukowski | Kamilla Baar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama