Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 12607
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Hana zwariuje na punkcie dziecka... Pauli

Wkrótce w szpitalu w Leśnej Górze ponownie zawita Paula Olech (Maja Bohosiewicz). Doktor Goldberg (Kamilla Baar) przyjmie na świat jej dziecko, a Piotr (Marek Bukowski) z przerażeniem odkryje, że Hana traktuje je jak swoje!


Reklama

Ujawniamy, że w 550. odcinku “Na dobre i na złe" (emisja w środę 12 marca) okaże się, że będąca już w zaawansowanej ciąży Paula skarży się na silne krwawienia.

Mimo komplikacji, będzie chciała jak najszybciej opuścić klinikę, bo wcześniej zaplanuje sobie oddanie swojego dziecka do nielegalnej adopcji.

Umówi się na to z kobietą o imieniu Krystyna (w tej roli Beata Buczek-Żarnecka, widzom seriali znana m. in. z “M jak miłość"). Wcześniej Olechówna zamieszka u niej, żeby przy porodzie uniknąć formalności. Krystyna obmyśli sobie, że po prostu zgłosi dziecko jako swoje.

Cesarskie cięcie

Paula nie przewidzi tylko jednego: że doktor Hana pokrzyżuje jej szyki. Na domiar złego stan dziecka gwałtownie się pogorszy, w związku z czym trzeba będzie wykonać cesarskie cięcie.

Gdy dziecko przyjdzie na świat, Hana będzie przy nim nieustannie czuwać. Choć zaniepokojony Piotr zechce zabrać ją po dyżurze do domu, ona odmówi, tłumacząc, że noworodek wciąż walczy o życie.

Ku swojemu przerażeniu, Gawryło odkryje, że Hana traktuje dziecko Pauli Olech niczym własne...

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje