Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82140
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Hana i Piotr znikają z serialu. Wyjadą do Izraela

Jesienią pogodzeni Hana (Kamilla Baar) i Piotr (Marek Bukowski) zdecydują się opuścić Leśną Górę i razem wyjadą do Izraela. Powód? Uznają, że najwyższy czas zająć się własnymi sprawami i rodziną!


Reklama


Zgodnie z tym, co już zapowiadaliśmy, w finale 16. sezonu “Na dobre i na złe", który TVP2 pokaże w środę 10 czerwca, Hana i Piotr padną sobie w ramiona. To będzie ich wielkie pojednanie po długich miesiącach kryzysu trawiącego ich małżeństwo.

Ostatnie słowa przed wakacjami

Oto jakie będą ich ostatnie słowa przed wakacjami:

- Nie umiem z Ciebie... z nas zrezygnować - wyzna Hana.

- Przepraszam... - usłyszy w odpowiedzi z ust skruszonego męża. -  Zachowywałem się jak głupiec... Jestem głupcem! I tęskniłem za Tobą! Jak wariat!

Jak udało się nam dowiedzieć, w nowym sezonie pogodzeni małżonkowie postanowią skoncentrować się na swoim życiu prywatnym. Obopólnie uznają, że rodzina jest dla nich najważniejsza, zwłaszcza że przecież Hana spodziewa się ich wspólnego dziecka. Muszą nadrobić czas, który stracili na niepotrzebne spory i nieporozumienia. Potrzebują bliskości i spokoju. Poza tym Gawryło wyjątkowo głęboko doświadczył na własnej skórze aferę z pacjentką Krystyną (Aldona Orman), która oskarżyła go o błąd w sztuce lekarskiej. Mimo że ostatecznie kobieta wycofała swój pozew z sądu, poczuł się po prostu wypalony i zmęczony pracą w Leśnej Górze.

Wrzesień bez Hany i Piotra

Wszystkie te czynniki sprawią, że Hana i Piotr jednomyślnie dojdą do wniosku, że najlepiej będzie, jeśli na jakiś czas razem wyjadą do Izraela. Na jak długo? Niestety, to pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi. Produkcja trzyma wszystkie scenariuszowe szczegóły jesiennych odcinków w wielkim sekrecie.

- Jest zdecydowanie za wcześnie na to, by zdradzać zarówno mediom, jak i widzom, co wydarzy się w Leśnej Górze po wakacjach - wyjaśnia nam Karolina Baranowska, odpowiedzialna za promocję “Na dobre i na złe" z ramienia Artramy, czyli producenta serialu. -  Nie chcemy psuć naszym fanom niespodzianki i odbierać przyjemności z oglądania pełnych zaskoczeń i emocji jesiennych odcinków.

Lecz jedno jest pewne: we wrześniowych odcinkach “Na dobre i na złe" nie zobaczymy ani Hany, ani Piotra. Po wakacjach na pierwszy plan wysuną się inne wątki, takie jak: Kasia (Ilona Ostrowska) i Andrzej (Michał Żebrowski), Wiki (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz (Ireneusz Czop) i Adam (Grzegorz Daukszewicz), Ola (Anna Karczmarczyk) i Jan (Krzysztof Kwiatkowski) oraz Agata (Emilia Komarnicka) i Szczepan (Kamil Kula).  Ponadto w większym niż wcześniej wymiarze wrócą Klaudia (Julia Wyszyńska) i Konica (Robert Koszucki).

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje