Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83244
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Gdzie jest Hania? Marta Żmuda Trzebiatowska na dobre zniknie z serialu?

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie fani „Na dobre i na złe” nie będą mieli okazji oglądać Marty Żmudy Trzebiatowskiej, bo grana przez nią Hania Sikorka nagle zniknie z Leśnej Góry i nikt – nawet jej ukochany Michał (Mateusz Janicki) – nie będzie wiedział, co się z nią dzieje!

Marta Żmuda Trzebiatowska po raz ostatni pojawiła się na planie "Na dobre i na złe" pod koniec lutego tego roku. Była już wtedy w zaawansowanej ciąży...

Reklama

Wiedziała, że musi - przynajmniej na pewien czas - pożegnać się z rolą Hani Sikorki, jeśli chce poświęcić cały swój czas swej mającej urodzić się w maju córeczce. W dodatku wybuch pandemii koronawirusa spowodował, że zdjęcia do serialu zostały przerwane, a Marta - podobnie jak większość jej koleżanek i kolegów po fachu - została bez pracy. 

- Bardzo tęsknię za serialową Sikoreczką - napisała na Instagramie tuż po tym, jak powitała na świecie swe drugie dziecko.

Tymczasem scenarzyści "Na dobre i na złe" stanęli przed nie lada wyzwaniem, by logicznie uzasadnić nagłe zniknięcie bohaterki, w którą jeszcze przed przymusową przerwą w produkcji i emisji serialu wcielała się Marta Żmuda Trzebiatowska. Mateusz Janicki, ogłaszając w mediach społecznościowych powrót na plan po odwołaniu lockdown'u, jako pierwszy zdradził, że Sikorka zniknie z Leśnej Góry.

- Bardzo miło jest wrócić... Wróciłem do pracy, ale bez mojej partnerki Marty Żmudy Trzebiatowskiej, którą serdecznie pozdrawiam - napisał.  

Dopiero w 783. odcinku "Na dobre i na złe", którego emisja w TVP2 zaplanowana jest na środę 7 października o godzinie 20.55, dowiemy się, że Hania po prostu... przepadła bez śladu! Śliczna lekarka i ukochana Wilczewskiego nie stawi się w szpitalu na dyżurze i przestanie odpowiadać na telefony.

Michał, wspierany przez Julkę (Aleksandra Hamkało), zgłosi w końcu zaginięcie Sikorki i przekaże policji jej dokładny rysopis. Okaże się, że w ostatnim czasie nie było żadnego zgłoszenia wypadku ani innego incydentu z udziałem kobiety odpowiadającej rysopisowi Hani.

Zdradzamy, że Wilczewski rozpocznie własne śledztwo, by dowiedzieć się, co spotkało jego ukochaną. Czy uda mu się odnaleźć Sikorkę? 

Z najnowszych wpisów Marty Żmudy Trzebiatowskiej na Instagramie wynika, że aktorka pracuje obecnie na planie kolejnego sezonu "Blondynki". Na razie nie deklaruje, kiedy ponownie zawita do Leśnej Góry. 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje