Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81914
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Gawryło zabił żonę Radwana?!

Niedługo Piotr Gawryło dowie się, że Radwan chce wyrównać z nim rachunki z przeszłości...


Romans z zemsty?W Leśnej Górze ponownie pojawi się Teresa, teściowa Radwana (Anna Tomaszewska). Przez przypadek natknie się na Gawryłę (Marek Bukowski), po czym - poruszona - oznajmi zięciowi, że w tym szpitalu jest "konował, który zabił naszą Zosię“.

Reklama

Hana, która przez przypadek usłyszy ten tekst, oskarży kochanka o to, że z premedytacją nawiązał z nią romans, by za wszelką cenę zemścić się na Piotrze.

Radwan ojcem dziecka Hany!

Niestety, to jeszcze nie koniec dramatycznych przeżyć dr Goldberg. Pech sprawi, że spadnie ze schodów i uderzy się w głowę.


Na szczęście bardzo dramatycznie wyglądający upadek, okaże się na szczęście niezbyt groźny. Dokładne badania wykażą, że ani lekarka, ani dziecko, którego się spodziewa, nie odnieśli obrażeń.

Hanie nie uda się jednak dalej trzymać w sekrecie ciąży. Kiedy dowie się o niej jej kochanek Radwan (Mateusz Damięcki), otwarcie zapyta, czy to on jest ojcem.

Lekarka zaprzeczy, ale to będzie z jej strony tylko unik. Natomiast Lenie (Anita Sokołowska) zwierzy się, że zaszła w ciążę właśnie z ordynatorem.

Jesteś mordercą!


Piotr (Marek Bukowski) wciąż nieświadomy, że ukochana go zdradziła, poprosi Radwana, by osobiście prowadził jej ciążę. To spowoduje gwałtowne zaostrzenie ich konfliktu. Krzysztof nagle wybuchnie i oskarży Gawryłę o to, że kilka lat temu zabił jego żonę.


Źródło: "Świat Seriali"/ Agencja W. Impact


Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje