Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 12587
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Falkowicz zagrożony!

Zapraszamy na 543. odcinek "Na dobre i na złe", w którym do szpitala wróci Leszek Wawrzyniak - naukowiec, z którym współpracował przed laty Falkowicz. Mężczyzna nadal będzie interesował się testowanym w Leśnej Górze lekiem i poprosi Wiktorię o rozmowę. A profesor wpadnie w panikę.


Reklama

Chemik opowie lekarce historię swojej rodziny i walki o zdrowie syna. A Wiktoria zapomni w końcu o strachu - i poczuje do mężczyzny sympatię.

- Całe lata walczyłem, żeby życie mojego chorego syna uczynić lepszym. Przestałem jeść, pić. Prawie nie widywałem ludzi. Zamknąłem się w swoim pokoju z wiarą, że jestem w stanie wymyślić cudowny lek na stwardnienie rozsiane. Pewnie wydaje się to
pani śmieszne...

- Wydaje mi się, że to piękne. Każdy rodzic na pana miejscu marzyłby o tym samym.

- Tylko, że ja byłem o krok od wprowadzenia snu w życie. Badania, które teraz prowadzą państwo nad nowym lekiem, mogą być tym brakującym ogniwem!

Tymczasem Falkowicz, widząc lekarkę pogrążoną w rozmowie z Leszkiem, zacznie się niepokoić. I po chwili zadzwoni do Wiktorii prosząc, by natychmiast zjawiła się w jego gabinecie. A gdy doktor Consalida przybiegnie, spróbuje ją zastraszyć.

- Muszę cię ostrzec. Przed mężczyzną, z którym rozmawiałaś. Niechcący zobaczyłem was przez okno. To wariat! - Falkowicz spojrzy z napięciem na koleżankę. - Ma obsesję na punkcie choroby swojego syna. Gdyby mógł, sprzedałby duszę diabłu, byleby go wyleczyć. Było mi go żal, więc otoczyłem go kiedyś swoimi opiekuńczymi skrzydłami.

Jednak tym razem, lekarka nie pozwoli się oszukać.

- Ktoś mógłby pomyśleć, że jesteś profesorze męskim ucieleśnieniem Matki Teresy!

- Ktoś mógłby pomyśleć, że starasz się być ironiczna, Wiktorio. Po prostu uważaj na niego. Leczy się psychiatrycznie. Może być niebezpieczny.

Czy Leszek przekona doktor Consalidę, by mu pomogła - i udostępniła informacje o nowym leku? I jaką intrygę wymyśli w końcu Falkowicz, by odsunąć chemika na "boczny tor"? Odpowiedź już wkrótce. tylko na antenie TVP2! 

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje