Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 14710
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Falkowicz przeżyje!

Trucizna okaże się nie być wystarczająco mocna dla zgryźliwego doktorka?

Przypomnijmy, że prof. Andrzej Falkowicz (w tej roli Michał Żebrowski) będzie podejrzewał, że wybuch w laboratorium spowodował, że do jego organizmu przedostała się śmiercionośna trucizna. Jego strach spotęguje śmierć Wawrzyniaka (Michał Żurawski).

Reklama

Podczas jego sekcji zwłok, korzystając z chwili nieuwagi Kingi (Marta Dąbrowska), zamieni próbki pobrane od Leszka na własne! Niestety, na wyniki badań trzeba będzie musiał czekać cały tydzień (czyli do końca wakacji!) Siedem długich dni dla Andrzeja oznaczać będą niepewność, strach i ciągłe myśli o śmierci...

Co wydarzy się w odcinku 564.?

Profesor - przerażony, że wkrótce czeka go los Wawrzyniaka - pokaże wyniki swoich badań byłej żonie, prosząc o diagnozę. Czy Wanda zgodzi się mu pomóc i uratuje Falkowicza przed śmiercią?

My już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że Falkowicz kolejny raz ucieknie śmierci spod łopaty! Jako dowód przedstawiamy zdjęcie Michała Żebrowskiego z planu "Na dobre i na złe", które aktor zamieścił na swoim profilu na Facebooku. Odcinki, które kręcone są obecnie, emitowane będą dopiero późną jesienią!

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Michał Żebrowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje