Reklama

"Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka w intymnej sesji zdjęciowej!

Aktorka Emilia Komarnicka, znana z roli Agaty w "Na dobre i na złe", nie od dziś cieszy się ogromną sympatią widzów. Wielbiciele chętnie śledzą jej poczynania za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno na jej instagramowym profilu pojawiły się intymne ujęcia, które zachwyciły internautów!

Gwiazda "Na dobre i na złe" z rodziną

Emilia Komarnicka-Klynstra od lat jest obecna w mediach. Zaskarbiła sobie sympatię tysięcy widzów rozmaitymi rolami teatralnymi, serialowymi i filmowymi. 36-latka znana jest m.in. z takich produkcji jak np.: "Na dobre i na złe", "Ranczo", "80 milionów" czy "Och, Karol 2".  Aktorka jest świadoma swojej popularności i stara się być jest w stałym kontakcie z wielbicielami, regularnie udzielając się w sieci.

Ostatnio w swojej instagramowej galerii zamieściła serię szczerych przemyśleń na temat rodziny. Emilia Komarnicka-Klynstra prywatnie jest szczęśliwą żona i matką. W jej instagramowej galerii znajdziemy wiele zdjęć z codzienności. Wśród efekty wyjątkowej sesji fotograficznej z najbliższymi.

Reklama

Przypomnijmy, Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra wzięli ślub 12 sierpnia 2017 roku, a kilka miesięcy później na świecie pojawił się ich pierwszy syn. 9 maja 2018 roku urodził się Kosma, a w grudniu 2020 roku w rodzinie pojawił się mały Tymoteusz.

Emilia Komarnicka z mężem i dziećmi! Sesja zdjęciowa zachwyciła fanów

Rodzinne ujęcia zrobiły niemałe wrażenie na internautach. Zdjęcia, na których uchwycono wyjątkowe klatki, zgarnęły mnóstwo serduszek i pozytywnych komentarzy. Fani aktorskiej pary nie szczędzili komplementów.


Autor: Katarzyna Solecka

Zobacz też: Izabela Małysz i Adam Małysz: Karolina Małysz szczerze o ślubie! Tak będzie wyglądał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje