Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 12152
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka urodziła syna!

Aktorka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie. Fani zaniepokojeni, co dalej z rolą Agatą Woźnicką w serialu?

Komarnicka wrzuciła do sieci zdjęcie podpisane: "Takie kwiaty dostałam od męża i syna. W ogrodzie nazbierał. Dziękuje wszystkim za życzenia!".

Reklama

Para zdradziła, że oczekuje potomka w marcu tego roku w wywiadzie dla magazynu "Pani". Mama i synek czują się dobrze. Na razie nie wiadomo, jakie imię nosi chłopiec.

Fani zaniepokoili się, co dalej z rolą Komarnickiej w "Na dobre i na złe". Wiadomo, że Agata Woźnicka wyruszyła w podróż dookoła świata i jak na razie nie zamierza z niej wracać. Aktorka robi sobie przerwę od Leśnej Góry i zamierza poświęcić się wychowaniu dziecka.

Przypomnijmy, że Emilia Komarnicka i jej kolega z planu "Na dobre i na złe" - Redbad Klynstra, czyli Ruud Van Der Graaf, w zeszłym roku zostali małżeństwem. Informacją o ślubie pochwalili się na Facebooku.

Od początku nie kryli, że chcieliby jak najszybciej zostać rodzicami:

- Marzymy o powiększeniu rodziny. Od dawna chciałem mieć dziecko, cieszę się, że dla Emilii też to jest priorytet - wyznał Klynstra w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Emilia Komarnicka to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek swojego pokolenia, a przy tym jedna z niewielu serialowych gwiazd, które robią wszystko, by chronić swe życie prywatne.

Wiadomo, że przez kilka lat związana była z Łukaszem Konopką, czyli Smolnym z "Na Wspólnej", a nawet przyjęła jego oświadczyny. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu.

Obecny ukochany aktorki - Redbad Klynstra - też był o krok od ślubu. Wyznał jednak w wywiadzie (zaraz po tym, jak rozstał się z narzeczoną, piosenkarką Kasią Nosowską), że nie był po prostu gotowy na małżeństwo.

Odtwórca roli Ruuda Van Der Graafa nie zaprzecza, że z Emilią Komarnicką świetnie dogaduje się nie tylko w pracy, ale też w życiu prywatnym.

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje