Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83116
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra wzięli ślub!

Emilia Komarnicka, czyli Agata Woźnicka z „Na dobre i na złe” i jej kolega z planu serialu – Redbad Klynstra, czyli Ruud Van Der Graaf – zostali parą na dobre i na złe!

To zdjęcie z facebookowego profilu aktora mówi wszystko! Podobnie jak zmiana nazwiska obojga na Klynstra-Komarnicki. Para już od jakiegoś czasu przygotowywała się do ślubu, choć o ich związku wiedziała tylko garstka osób.

Reklama

Emilia Komarnicka to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek swojego pokolenia, a przy tym jedna z niewielu serialowych gwiazd, które robią wszystko, by chronić swe życie prywatne.

Wiadomo, że przez kilka lat związana była z Łukaszem Konopką, czyli Smolnym z "Na Wspólnej", a nawet przyjęła jego oświadczyny. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Obecny ukochany aktorki - Redbad Klynstra - też był o krok od ślubu.

Wyznał jednak w wywiadzie (zaraz po tym, jak rozstał się z narzeczoną, piosenkarką Kasią Nosowską), że nie był po prostu gotowy na małżeństwo.

- Przerażała mnie kwestia odpowiedzialności, świadomość, że bycie w długotrwałej relacji, tak samo jak ślub, jest decyzją przez duże D. Teraz do tego dojrzałem - powiedział niedawno.

Odtwórca roli Ruuda Van Der Graafa w "Na dobre i na złe" nie zaprzecza, że z Emilią Komarnicką świetnie dogaduje się nie tylko w pracy, ale też w życiu prywatnym.

Razem występują w spektaklu "Małe zbrodnie małżeńskie" oraz prowadzą program "Nienasyceni" w TVP Kultura.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje