Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Edyta Jungowska zatęskniła za aktorstwem! Przyjęła rolę w popularnym serialu...

Pamiętacie przesympatyczną siostrę Bożenkę Zbieć z „Na dobre i na złe”? Edytę Jungowską, która wcielała się w nią przez prawie dwanaście lat, od pewnego czasu oglądać możemy na małym ekranie jedynie w... powtórkach. Wkrótce to się jednak zmieni, bo aktorka przyjęła rolę w jednym z najpopularniejszych polskich seriali!

Dzięki roli siostry Bożenki w "Na dobre i na złe" Edyta Jungowska niemal z dnia na dzień dołączyła do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez widzów polskich gwiazd. Kiedy w 2012 roku zrezygnowała z pracy w serialu, jej fani byli niepocieszeni.

Reklama

Jeden z tabloidów obwieścił, że Edyta Jungowska została... zwolniona przed produkcję, bo współpraca z nią nie należała do najłatwiejszych. Aktorka nigdy nie skomentowała tych plotek. Faktem jest, że po odejściu z "Na dobre i na złe" jej kariera stanęła w miejscu.

Zagrała co prawda Laurę Zabawską w "2XL" i przez jakiś czas wcielała się w Małgorzatę Antoniak w "Klanie", ale... to wszystko. Od 2014 roku nie widzieliśmy jej w żadnej nowej serialowej roli.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje