Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 32237
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Dramat! Witek ciężko ranny na misji w Afryce!

Witek (Bartosz Opania) wyjedzie na misję wojskową do Afryki i dlatego nie pojawi się na kolejnej sprawie rozwodowej. Wściekła Lena (Anita Sokołowska) będzie szukała go w szpitalu w Leśnej Górze. A on zostanie ciężko ranny! Poznaj szczegóły!


Reklama

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Lena postanowiła wziąć rozwód z Witkiem, bo nie potrafiła wybaczyć mu zdrady z Agatą (Emilia Komarnicka). Latoszek nie pojawi się na kolejnej rozprawie w sądzie, dlatego Starska przyjedzie do niego do Leśnej Góry. 

- To ty nie wiesz? - usłyszy Lena od Woźnickiej. - Witek jest na misji wojskowej w Afryce. Naprawdę myślałam, że ci powiedział...

- Co? A gdzie konkretnie? - zaniepokoi się Starska. - Nie wiem dokładnie. Przemek (Marcin Rogacewicz) powinien wiedzieć, bo to on miał jechać, ale Witek go zastąpił.

"Nie chodzi mi tylko o rozwód"

Gdy Zapała zobaczy Lenę, do głowy od razu przyjdzie mu myśl, że Latoszkowi coś się stało. Zapyta ją o to wprost.

- Myślałam, że dowiem się od ciebie! - powie przerażona Starska.

- Nie kontaktowaliśmy się - wyzna Przemek. - Kiedy usłyszałem o walkach, dzwoniłem do znajomej. Powiedziała, że mają rannych, ale nikt z personelu nie ucierpiał.

- Jakie walki? - zacznie dociekać Lena.

Zapała wyjaśni, że Witek zdecydował się w ostatniej chwili. Właściwie w dniu wyjazdu. A tam, na miejscu, ciężko o zasięg. Starska z płaczem zacznie wydzwaniać do męża, ale za każdym razem odzywać się będzie poczta głosowa.

- Nie chodzi mi tylko o rozwód... Chcę wiedzieć przynajmniej gdzie jest...

Tymczasem w 548. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 26 lutego) okaże się, że Witek jest ciężko ranny i właśnie został przetransportowany do Polski. Adwokat poinformuje Lenę przez telefon, że Latoszek skontaktował się z nim i zgodził na rozwód. A Witek, w szpitalu, nie zechce odebrać telefonu od zaniepokojonej żony...  

 

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje