Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83633
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Dramat Lucyny! Jej nowy amant to... kryminalista!

Wkrótce salowa Lucyna (Anna Samusionek), matka Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska), zagnie parol na przystojnego Roberta (Marek Kaliszuk), który trafi na zabieg ablacji serca do leśnogórskiego szpitala. Tyle że pacjent okaże się... oszustem matrymonialnym!

Karma wraca - będąca urodzoną krętaczką Lucyna (okradła własną córkę, a męża posłała za kratki) przekona się o tym dobitnie na własnej skórze w 792. odcinku "Na dobre i na złe“ (emisja w środę 16 grudnia o godz. 20.55 w TVP2).

Reklama

Do tej pory to Sikorka oszukiwała innych, a teraz sama wpadnie w sidła kłamcy i hochsztaplera. Uwodzicielski i szarmancki Robert, pacjent z kardiologii,  spodoba się jej od pierwszego wejrzenia.

A gdy jeszcze Lucyna usłyszy, że przystojniak pracuje w Hollywood jako operator, oczami wyobraźni zobaczy siebie wśród filmowych gwiazd z najwyższej półki! Matka Hani poczuje, że oto spełniają się jej najpiękniejsze sny z dzieciństwa, zwłaszcza, że filmowiec zachwyci się jej niebanalną urodą.

Lucyna przyjmie zaproszenie Kastrola na kolację. Specjalnie na tę okazję kupi sobie nawet wieczorową bluzkę od Halinki (Joanna Jarmołowicz).

Bajeczki Roberta do tego stopnia uśpią czujność rozmarzonej salowej, że gdy mężczyzna wspomni o tym, że ma chwilowe kłopoty z gotówką, nieproszona wystąpi z ofertą pożyczenia mu 10 tys. złotych!

Jakież będzie zdziwienie Sikorki, gdy okaże się, iż Kastrol od ośmiu lat jest ścigany przez policję za oszustwa i wyłudzenia matrymonialne! Ich randka nie dojdzie do skutku...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje