Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 35587
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Dr Wilczewski zamieszka w hotelu rezydentów!

​Doktor Michał Wilczewski (Mateusz Janicki) wprowadzi się do hotelu rezydentów w Leśnej Górze jako ostatni z trójki nowych lokatorów. Zostanie sąsiadem Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Rafała Malickiego (Konrad Eleryk).


Któregoś ranka, w 711. odcinku "Na dobre i na złe", po prostu bez zapowiedzi pojawi się z walizkami i wypełnionymi do granic możliwości kartonami i zapyta kolegów, czy mogą mu pomóc.

Reklama

- Przygarniecie bezdomnego w potrzebie? Na dzień? Dwa? Właśnie się okazało, że Justyna (Karolina Czarnecka) wypowiedziała nasze mieszkanie...

Najmniejszy pokój

Szczęśliwie dla Wilczewskiego okaże się, że w świeżo wyremontowanym hotelu rezydentów został jeszcze jeden wolny pokój i może go spokojnie zająć. Wilczewskiemu przypadnie w udziale najmniejszy pokój, ale za to z dwoma dużymi oknami.

Michał okaże się wielkim fanem futbolu. Zmagania piłkarzy pasjami ogląda w telewizji, a sam też chętnie grywa w... piłkarzyki.

Jak rodzina

- Słuchajcie, jeśli mamy razem mieszkać, będziemy żyli jak rodzina... - zapowie współlokatorom Hania Sikorka. - Nie możecie mnie przegłosowywać.

- Rodzina to zbiór osób, które w żaden sposób nie odpowiadają naszym oczekiwaniom... - odpowie jej inteligentnie Michał, po czym zaproponuje delikatne różowe winko.

- Pierwszy toast będzie za nową rodzinę. Umówmy się z góry, że też niedoskonałą - doda, po czym cała trójka zrobi sobie pamiątkowe selfie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje