Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83109
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Dr Pietrzak przeżyje wybuch gazu! A co z jej dzieckiem?

Mamy fantastyczne wieści dla fanów Anny Karczmarczyk. Grana przez nią Ola przeżyje wybuch gazu w domu Ksawerego (Marek Ślosarski)!

To, co wydarzy się po wakacjach w najpopularniejszym niezmiennie od lat serialu medycznym w Polsce, pozostaje tajemnicą produkcji. Nam jednak szczęśliwie udało się odkryć niektóre sekrety. Bardzo pomocne są w tym media społecznościowe oraz fotosy z planu. To właśnie dzięki nim możliwe jest poskładanie w całość dramaturgicznej układanki.

Tajne/poufne

Reklama

Poprzedni, 18. z kolei sezon "Na dobre i na złe", zakończył się eksplozją gazu w domu Ksawerego, który po swojej kompromitacji w roli dyrektora Szpitala Klinicznego w Leśnej Górze zdecydował się sięgnąć po ostateczne rozwiązanie i targnął się na swoje życie.

Pech chciał, że tuż przed wybuchem w domu Stanisławskiego pojawiła się w nim Pietrzakówna. Intuicja bowiem podpowiedziała spodziewającej się dziecka pani ginekolog, że jej niedoszły teść zaplanował - po serii szkalujących go artykułów w mediach - samobójczą śmierć. Niestety, w chwili eksplozji Olę dopadły ostre bóle! Pod wpływem stresu dziewczyna po prostu zaczęła rodzić! Ostatni przed wakacjami, 674. odcinek serialu, zostawił widzów w niepewności. Nic więc dziwnego, że nurtuje ich teraz pytanie - czy młoda, zdolna i piękna lekarka zdołała ocalić swoje życie?

Selfie na FB

Kiedy 8 maja o godz. 14.24 aktorka Magdalena Schejbal, czyli serialowa doktor Sara Mandel zamieściła na swoim profilu w serwisie Facebook selfie z unieruchomioną na noszach i mocno pokiereszowaną na twarzy Anną Karczmarczyk, wszystko stało się jasne i fani mogli odetchnąć z ulgą! Ola Pietrzak przeżyła wybuch gazu! Dowód? Na zdjęciu grana przez nią bohaterka ma otwarte oczy. Co więcej: ewidentnie jest z nią nawiązany kontakt wzrokowy! Na tej podstawie osoby, które polubiły wcześniej profil Magdaleny Schejbal, zaczęły wyciągać logiczne wnioski: "Ufff, czyli Ola przeżyje wybuch! Ciekawe, co z dzieckiem? To pewnie Stanisławski zginie! Najlepiej by było"! "Pani doktor, dobrze zaopiekuj się Olą"!

Zapała na ratunek!

Z kolei zdjęcia z planu wskazują na to, że w akcji ratunkowej Oli udział weźmie Przemek (Marcin Rogacewicz). Gdy pojawi się na miejscu zdarzenia, Ola będzie miała jeszcze duży brzuch. Następnie trafi na salę operacyjną... Czy urodzi zdrowe dziecko? Tego dowiemy się najwcześniej w sierpniu, gdy produkcja "Na dobre i na złe" zacznie dawkować nam długo oczekiwane spoilery.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje