Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83137
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Doktor Latoszek w kinach! Jako kowboj, Rambo i... rockman

Fanów Bartosza Opani, którzy narzekają, że ostatnio jest go stanowczo za mało w "Na dobre i na złe“, czeka rekompensata w... kinach. Serialowego doktora Latoszka od 16 stycznia będzie można oglądać w filmie "Wkręceni2“. Sprawdź szczegóły!Reklama

"Wkręceni 2“ to kontynuacja hitu w reżyserii Piotra Wereśniaka "Wkręceni", na który sprzedano ponad 800 tysięcy biletów. W filmie zobaczymy plejadę serialowych gwiazd, m. in. Małgorzatę Sochę, Martę Żmudę Trzebiatowską, Katarzynę Cichopek, Magdalenę Lamparską, Annę Muchę, Leszka Lichota i Filipa Bobka.

Główny bohater - znany z pierwszej części Szyja (Paweł Domagała) - zupełnie przez przypadek trafi w szpony krwiożerczego show-biznesu. Na własnej skórze przekona się, jak od kulis funkcjonuje świat celebrytów, jak rozchodzi się plotka i jaki jest smak popularności.  Skromny z natury Szyja padnie ofiarą bezwzględnej agentki gwiazd (Małgorzata Socha) oraz jej cynicznego partnera biznesowego (Filip Bobek), w efekcie czego z dnia na dzień stanie się gwiazdą, choć wcale o tym nie marzył. O życiu w świetle fleszy śni za to głupiutka Dolores Medeiros (w rzeczywistości jest to pseudonim Czesławy Zmrażdżyckiej), w którą wciela się Marta Żmuda Trzebiatowska. Z kolei Leszek Lichota zagra paparazzo, a Anna Mucha zamieni się w panią reżyser. Znany z pierwszej części Fikoł (Bartosz Opania) ruszy Szyi na odsiecz.

W najnowszej produkcji Piotra Wereśniaka Bartosz Opania już po raz drugi wcieli się w gotowego na każde szaleństwo przystojniaka i zarazem łowcę przygód Fikoła. Grany przez niego bohater - w ramach przezabawnego scenariusza - zamieni się nagle w bohatera westernu, a następnie w komandosa Rambo oraz... w seksownego rockmana. 

Popularny aktor świetnie bawił się jako kowboj pędzący za bandytą na koniu z gwiazdą szeryfa na piersi i rewolwerem w ręku. Partnerujący mu w filmie Paweł Domagała, Barbara Kurdej-Szatan i Antoni Królikowski nie bez kozery komentowali, że Bartosz Opania po prostu urodził się w... siodle, a Dziki Zachód to jego drugi dom.

By ratować kumpla, w jednej ze scen Fikoł przyjedzie do Warszawy w skórze komandosa. Na ekranie zobaczymy granaty, wybuchy i... żądzę mordu w oczach.

Zdecydowanie najlepiej jednak Bartosz Opania czuł się jako rockman. Prywatnie sam świetnie gra na gitarze i też śnił o rockowej karierze.  Kiedyś marzyło mu się nawet założenie własnego zespołu muzycznego. Chciał być Bobem Dylanem.

Czy w komedii "Wkręceni 2" Bartosz Opania spełnił swoje rockowe marzenia? Dość powiedzieć, że na potrzeby jednej z kluczowych scen część zdjęć nagrano na Stadionie Narodowym, a do tego na planie wybudowano gigantyczną scenę i urządzono rockowy koncert z tłumem fanów. Z głośników popłynął ostry rock...

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Bartosz Opania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje