Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81819
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Doktor Krajewski ze złamanym sercem

Wiktoria - po krótkim, ale namiętnym romansie - złamała mu serce, Falkowicz okazał się jego bratem... Doktor Krajewski na brak emocji ostatnio nie narzeka! A jak granego przez siebie bohatera ocenia Grzegorz Daukszewicz?


Reklama

- Kiedy dostałem propozycję roli Adama, wydawało mi się, że to będzie bardzo zły, czarny charakter. Ale jak to bywa w serialu, każda postać okazuje się nie taką czarną jak ją malują. To, co było na początku, to była jego maska, zarozumiały bawidamek jest tak naprawdę wrażliwcem, skrzywdzonym chłopakiem. Tak to sobie tłumaczyłem - zdradza aktor w wywiadzie dla tvp.info.  

I dodaje, że postać doktora Krajewskiego jest mu bliska, bo sam również czasem "zakłada maski".

- Też lubię często udawać, że jestem inny niż w rzeczywistości, fajniejszy, a tak naprawdę wszystko jest podyktowane dystansem, jaki mam do drugiego człowieka. Mam problem z poznawaniem nowych ludzi - wyznaje aktor.

Czy po wakacjach Adam znajdzie nową miłość? A może to jeszcze nie koniec jego szans na związek z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska)?

Zdradzimy tylko, że po zaręczynach z Tomaszem (Ireneusz Czop) dr Consalidy wcale nie będzie ciągnęło przed ołtarz... Wciąż będzie czuła się rozdarta między uczuciami do Adama a stabilizacją u boku Rzepeckiego.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje