Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81835
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Damska furia, nowy romans i… zdrada Hany?!

Hana całuje przystojnego bruneta - i nie jest to wcale jej mąż… Adam znowu flirtuje, a Klaudia rzuca się z pięściami na mężczyznę, z którym spędziła noc! Lekarzom z Leśnej Góry temperamentu nie brakuje! A jeśli chcecie poznać szczegóły… zapraszamy na kolejny, 568. odcinek "Na dobre i na złe"! Co tym razem wydarzy się w serialu?


Reklama

Wanda Falkowicz odwiedzi byłego męża i zaproponuje, by chirurg poddał się eksperymentalnej terapii, za granicą. Czy profesor zdecyduje się na wyjazd z kraju - i odzyska zdrowie?

Tymczasem Adam pozna Romę (w tej roli: Marta Juras) - piękną, niewidomą dziewczynę, która została już wcześniej pacjentką Falkowicza. I będzie naprawdę oczarowany, niemal od pierwszego spotkania... Czy przystojny lekarz znajdzie w końcu prawdziwą miłość?

Serialową Klaudię czeka za to prawdziwa huśtawka emocji. Przede wszystkim, lekarka pozna słynnego dziekana - Ksawerego Stanisławskiego (w tej roli Marek Ślosarski), ojca Jana. Przystojny naukowiec zaprosi ją na obiad. Czy doktor Miller zgodzi się na randkę z profesorem? 


Poza tym, Klaudia wpadnie w poważne kłopoty - przez chłopaka, którego poznała ostatnio w klubie. Jej nowy "przyjaciel" okaże się dziennikarzem, polującym na każdą sensację. A doktor Miller, po kilku drinkach, opowie mu o pracy w szpitalu. Następnego dnia w prasie ukaże się artykuł o jednej z pacjentek: Helenie... A lekarka - gdy zrozumie, że partner ją wykorzystał - o mało nie wydrapie chłopakowi oczu!

Grzegorz - mąż Heleny - przez nagonkę w mediach będzie za to na skraju załamania... Czy powróci do szpitala, by nadal czuwać przy żonie i czekać na narodziny syna?

A co wydarzy się u Hany i Piotra? Z pozoru, ich małżeństwo wciąż będzie szczęśliwe... Jednak kolejny wieczór doktor Goldberg spędzi z ordynatorem Radwanem. A ich pocałunek na pożegnanie wcale nie będzie wyglądać przyjacielsko...

Jak zareaguje Gawryło - widząc żonę w ramionach szefa? Emisja 568. odcinka już 1 października - zobacz koniecznie! 


Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje