Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83614
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Czarne chmury nad Maksem!

Konkurs na szefa

W tym samym odcinku Beger dowie się, że przewodniczącym komisji, która ma wyłonić nowego ordynatora kardiochirurgii, jest profesor Mazur (Igor Michalski). Swego czasu Maks zniszczył mu karierę, ujawniając jego problem alkoholowy. Nic więc dziwnego, że konflikt z przeszłości położy się cieniem na ich stosunkach.

Reklama

- Niech pan się nie spodziewa taryfy ulgowej - otwarcie uprzedzi kandydata Mazur. - Powiem panu szczerze: nie cierpię pana. Jak złym trzeba być człowiekiem, żeby donieść na kolegę...

- Liczę na sprawiedliwą ocenę - stwierdzi Maks.

W ramach konkursu Beger przeprowadzi wyjątkowo spektakularną  operację wycięcia mięsaka u jednego z pacjentów. Zabieg będzie transmitowany online do ośrodków kardiologicznych w Zabrzu, Gdańsku, Monachium, Bordeaux i Wiedniu.

Profesor Mazur przyzna, że operacja została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, ale poprosi jeszcze o spotkanie z zespołem leśnogórskiej kardiologii. Wyjaśni, że dotarły do niego głosy, że Beger nie potrafi zarządzać ludźmi. W związku z jego prośbą dyrektor zarządzi zebranie całego oddziału.

- Chciałbym, żeby to był najlepszy oddział w kraju - zapowie Maks podczas tego spotkania. -  Będziemy podnosić standardy. Liczę, że wszyscy to rozumiecie. Każdego dnia trzeba być lepszym niż w dniu poprzednim, żeby osiągać prawie niemożliwe. Czy macie jakieś pytania?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje