Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81926
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Bolesna tajemnica

Zapraszamy na 536. odcinek "Na dobre i na złe", w którym Adam dowie się w końcu, że nie jest biologicznym synem Barbary. Czy wybaczy matce, że przez lata jego rodzina żyła w kłamstwie?


Biologia nie kłamie

Reklama

Krajewski pozna prawdę, gdy przypadkiem zajrzy do karty szpitalnych badań. I, wstrząśnięty, opowie o wszystkim Wiktorii.

- Próbowałem znaleźć logiczne wytłumaczenie. Pomylili grupę krwi? Ale to niemożliwe,  przecież taki wynik jest dwa razy sprawdzany - to po pierwsze. A po drugie: miała toczoną krew i liczne próby krzyżowe z każdą jednostką przetaczanej krwi. Już by nie
żyła, gdyby to była pomyłka! Mylę się, czy nie? - chirurg spojrzy z napięciem ma przyjaciółkę. A Wiktoria, zmieszana, szybko odwróci wzrok.

- Nie, nie mylisz się.

- Więc zostaje mi tylko jedno pytanie, na które chciałbym dostać od ciebie odpowiedź.

- Przecież ją znasz, Adam.

- Ale może genetyka kłamie! A może nie pamiętam, więc chciałbym, żebyś mi pomogła?! - w głosie Adama pojawi się desperacja. - Niemożliwe, żeby matka miała grupę krwi 0, a syn miał grupę AB. Bo to by znaczyło, że nie ma między nimi żadnego pokrewieństwa.
Czy się mylę? Czy biologia kłamie?!

- Nie, biologia nie kłamie, Adam. Przykro mi.
 
Co wydarzy się dalej? Czy Krajewski pogodzi się z faktem, że matka przez tyle lat go okłamywała? I czy spróbuje odszukać swoich biologicznych rodziców?

Szokująca wiadomość!

Adam nie poradzi sobie z emocjami i przez dwa dni będzie unikał chorej matki. Tymczasem Krajewska poprosi profesora Falkowicza, by pomógł jej pogodzić się z synem i przyszedł z młodszym kolegą na jej urodziny. Wówczas dowiemy się, że znają się od wielu lat, ale dotąd profesor nie był w domu Krajewskich mile widziany. Mimo że czuje o to żal, zdecyduje się porozmawiać z Adamem. Młody chirurg zdradzi mu, że wystąpił do USC o informacje w sprawie swojej adopcji. Profesor wyzna, że sam również wychował się w obcej rodzinie, ale dużo gorszej.

Ostatecznie Krajewski postanowi nie czytać dokumentów i pogodzić się z matką. A Falkowicz odnajdzie w domu stare zdjęcie - identyczne jak to, które miał w papierach z USC Krajewski...

I w ten sposób okaże się, że Falkowicz i Krajewski są... braćmi! Nastąpi to w 537. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 13 listopada).


Agencja W. Impact

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje