Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78978
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Bójka o Olę!

Przemek (Marcin Rogacewicz) nie będzie w stanie pohamować swojej zazdrości o Olę (Anna Karczmarczyk) i jej romans z Janem (Krzysztof Kwiatkowski). Efekt? Dojdzie do bójki rywali o Pietrzakównę i... zerwania!


ReklamaUjawniamy, że w 593. odcinku “Na dobre i na złe" (emisja w środę 1 kwietnia w TVP2) Przemek przyłapie w łazience Olę na czułościach z Janem. To kompletnie wyprowadzi go z równowagi...

Gorący romans Pietrzakówny i Stanisławskiego zirytuje zresztą nie tylko Zapałę. Także Agata (Emilia Komarnicka) zacznie mieć serdecznie dość migdalenia się kolegów na oczach wszystkich. Do głowy przyjdzie jej nawet pomysł niezwłocznej wyprowadzki z hotelu rezydentów. Ostatecznie jednak poprosi Latoszka (Bartosz Opania), by załatwił Oli dodatkowe zlecenia i dyżury.

- Będzie miała mniej czasu na pieszczoty - jasno da do zrozumienia Witkowi.

Miłosne kompleksy i męskie ego

Tymczasem Zapała - widząc byłą ukochaną w ramionach innego - wpadnie w... miłosne kompleksy. Z tego powodu podłamany - ni z tego, ni z owego - zapyta Zuzę (Julia Kamińska) o to, jak ocenia jego talent do pocałunków...

W końcu za radą kolegów z pracy postanowi dojść do porozumienia ze Stanisławskim. W tym celu zaproponuje, by młodszy kolega asystował jemu oraz Oli podczas operacji.

Niestety, w trakcie zabiegu obaj panowie na nowo się posprzeczają. Jan publicznie zarzuci Przemkowi, że - krytykując jego umiejętności chirurga - próbuje podbudować swoje męskie ego...

Bójka i zerwanie

Po operacji między rywalami dojdzie do regularnej bijatyki. Ola, widząc walczących o nią mężczyzn, też wybuchnie wściekłością. W konsekwencji ostatnich zdarzeń zdecyduje się zerwać ze Stanisławskim!

Tymczasem Przemek dostanie ostrą reprymendę nie tylko od doktor Pietrzak, ale także od Zuzy, która jednoznacznie opowie się po stronie koleżanki... W końcu Zapała zdobędzie się na przeproszenie Oli za swoją zazdrość, przyznając, że - choć zawsze będzie ją kochał - nie ma prawa zabraniać jej szczęścia z innym.

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje