Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83139
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Boi się pacjentów! Zrezygnuje z pracy?

Wiktoria wciąż ma problemy psychiczne i unika sali operacyjnej, co niepokoi Sambora oraz Trettera. Kto zdoła pomóc lekarce w powrocie do normalności?


Podda się leczeniu?

Reklama

Wiki wciąż próbuje dojść do siebie po ataku szaleńca. Zwierza się Agacie, że rozważa rezygnację z pracy! Prosi nawet Szymona, żeby przepisał jej jakieś silne leki.

On jednak odmawia, bo lekarka nie chce się zgodzić na udział w psychoterapii. W końcu wyznaje psychoterapeucie, że po ataku obawia się pacjentów!

Niespodziewany gość

Tymczasem w szpitalu pojawia się Leszek, naukowiec, który interesuje się badaniami nad nowym lekiem. Mężczyzna szuka właśnie doktor Consalidy.

Zdradza lekarce, że wcześniej pracował nad identyczną substancją, jak ta stworzona przez Andrzeja. Następnie wychodzi na jaw, że zna profesora. Tylko, że dawniej Falkowicz nosił nazwisko... Baran!

Kiedy Falkowicz zobaczy niespodziewanego gościa rozmawiającego z Wiki, natychmiast wezwie ją do siebie i powie jej, rzekomo ku przestrodze, że Leszek leczy się psychiatrycznie i może być niebezpieczny.

Czy Wiktoria z pomocą Szymona poradzi sobie z traumą i wróci na salę operacyjną? Czy rozwikła zagadkę badań nad lekiem na stwardnienie rozsiane?

Tego dowiecie się oglądając dwa najbliższe odcinki (numer 542 i 543) "Na dobre i na złe", tylko w TVP2!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje