Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 17008
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Blanka namiesza w życiu Wiktorii

W kolejnym, 594. odcinku "Na dobre i na złe" do Polski przyjedzie Blanka, córka Wiktorii...Czy dziewczyna zostanie w Leśnej Górze na dłużej?Powrót córki będzie dla Wiki zaskoczeniem. A Blanka, tuż po przyjeździe do szpitala, "przyłapie" matkę w windzie... z Adamem. - Ups... coś mnie ominęło?(...) Mam nowego wujka?

Po krótkim powitaniu dziewczyna wyzna, że przyleciała, by nakręcić swój film dyplomowy. - Mam ferie i chody u ordynatora... Pomyślałam, że nakręcę dokument o polskim szpitalu! A Wiktoria uwierzy w każde jej słowo. W przeciwieństwie do Tomasza...

Doktor Rzepecki szybko zorientuje się, że Blanka kłamie. I odkryje, że nastolatka... została wyrzucona ze szkoły! - Powiesz sama, co się stało czy mam pytać? - Nic się nie stało. O rany... Stęskniłam się! Wy nie? - I to nie ma żadnego związku z ostatnim przelewem za szkołę, który wrócił wczoraj na konto? 

Reklama

Blanka, gdy jej sekret wyjdzie na jaw, od razu zblednie... - Wiki wie? - Wczoraj wieczorem dopiero wróciła. Nie chciałem jej denerwować. Dzwoniłem do ciebie... - To nasza sprawa. Moja i Wiki. OK? Nie wtrącaj się! - Słuchaj... - Nie jesteś moim ojcem!

Czy Blanka wyzna w końcu matce prawdę? A jeśli tak... jak doktor Consalida zareaguje? Emisja 594. odcinka "na dobre i na złe" już 8 kwietnia - lepiej nie przegapić!
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje