Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83115
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Baar i Bukowski prowadzą życie pełne emocji

​Serialowi bohaterowie, grani przez Kamillę Baar i Marka Bukowskiego, zmierzają do spokojnej przystani, a sami aktorzy nie schodzą z czołówek gazet i portali plotkarskich. W trudnych chwilach Marek Bukowski zawsze może liczyć na żonę Ewę. Nawet wtedy, gdy oskarżono go o posiadanie narkotyków, stała u boku męża, ani na moment nie wątpiąc w jego niewinność.


Reklama


Dziś aktor, którego oczyszczono z zarzutów (śledztwo umorzono), zapowiada, że zamierza szukać sprawiedliwości w sądzie.

- Chcę rozliczyć tych, którzy zrobili mi krzywdę - powiedział, dodając, że zatrudnieni przez niego adwokaci już pracują nad pozwami. Marek i Ewa Bukowscy są małżeństwem od ponad 20 lat i choć w ich związku zdarzały się kryzysy - wciąż kochają się tak, jak w dniu, kiedy przyrzekali sobie dozgonną miłość. - W naszym związku najważniejsza jest przyjaźń i wzajemne zaufanie - mówią.

Z kolei Kamilla Baar stawia dopiero pierwsze kroki na drodze ku szczęściu u boku znanego prawnika Piotra Kochańskiego. Jeśli wierzyć plotkarskim portalom, niedawno została... żoną mężczyzny, z którym związała się półtora roku temu.

Z pewnością - a dowodzi tego pierścionek na jej palcu - przyjęła oświadczyny ukochanego i zamierza razem z nim stworzyć rodzinę. Jej dwa poprzednie związki (z Wojciechem Solarzem i Wojciechem Błachem) nie okazały się trwałe, ale ten ze starszym od niej o 18 lat Piotrem Kochańskim ma szansę być związkiem na całe życie, bo Kamilla Baar po prostu promienieje. Jest szczęśliwa również dlatego, że panu Piotrowi udało się zjednać sobie serce jej syna Bruna.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamilla Baar | Marek Bukowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje