Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83143
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Anna Samusionek w Leśnej Górze!

Wkrótce - po wieloletniej przerwie - w życiu Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) znów pojawi się matka. W roli Lucyny Sikorki, która przed laty zostawiła męża oraz córkę i zniknęła bez śladu, zobaczymy Annę Samusionek, czyli niezapomnianą Konstancję Rozwadowską-Małek z "Plebanii".

Podczas jednej z wizyt u osadzonego w więzieniu ojca Hania niespodziewanie stanie oko w oko z matką, która wiele lat temu porzuciła ją i jej tatę. Okaże się, że Lucyna kilka tygodni temu przyszła do Zbigniewa (Artur Janusiak) na widzenie i zadeklarowała, że chce do niego wrócić, by naprawić swoje błędy z przeszłości. 

Reklama

- Chcemy rozpocząć nowe życie - wyzna Zbigniew córce, ale Sikorka nie uwierzy w dobre intencje matki.

Wkrótce po spotkaniu z Hanią w więzieniu Lucyna zjawi się w szpitalu w Leśnej Górze, aby szczerze porozmawiać z córką.

- Kocham twojego ojca i tym razem nie odejdę - powie Sikorce.

- Kiedy zobaczysz na własne oczy, że się zmieniłam, może mi wybaczysz - westchnie.

Jeszcze tego samego dnia Zbigniew wyjdzie w więzienia. Przyjedzie razem Lucyną do szpitala, żeby zaprosić Hanię na uroczystą kolację z okazji odzyskania wolności i... żony.

Lekarka przyjmie zaproszenie. Uzna, że powinna dać matce jeszcze jedną szansę. Nieoczekiwanie zaproponuje rodzicom, by na razie zatrzymali się u niej w hotelu rezydentów. Zgodzi się też pożyczyć im pieniądze na rozkręcenie własnej firmy.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje