Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81516
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Anita Sokołowska potrzebuje odpoczynku?

Macierzyństwo daje się we znaki aktorce Anecie Sokołowskiej, czyli Lenie Starskiej z "Na dobre i na złe"... Czyżby potrzebowała urlopu od grania?
Sokołowska prawie rok temu aktorka została mamą. Do tej pory nie narzekała na nowe obowiązki, ale teraz sama przyznaje, że ciężko pogodzić intensywną pracę z wychowywaniem bobasa, który coraz mniej śpi i zaczyna raczkować...

Reklama

- Mogłabym powiedzieć, że jest świetnie, ale rzeczywistość jest inna - wyznała gwiazda w wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium".

- Nie ma co ukrywać, nie jest mi łatwo. Mam na myśli głównie zmęczenie fizyczne. Przyjeżdżam do domu po kilkunastu godzinach spędzonych na planie filmowym i zajmuję się maluchem. Czasami śmieję się, że jadę do pracy, żeby tam odpocząć. 

Aktorka coraz rzadziej też zabiera ruchliwego synka do pracy:

- Zabieram, ale nie na całe dnie. Staram się go mieć przy sobie jedynie wtedy, gdy wiem, że będę miała jakąś przerwę między zdjęciami - mówi Anita. - Te chwile, czasami krótkie, są dla mnie wyjątkowo ważne. Mogę być wtedy z Antonim sam na sam. A przede wszystkim nie mam wtedy poczucia, że nie widuję dziecka od rana do nocy. 

Póki co gwiazda, występująca m.in. w dwóch serialach ("Przyjaciółki" i "Na dobre i na złe") i w teatrze, nie myśli o zrezygnowaniu z choćby jednej roli, jaka jej się trafiła...


Dowiedz się więcej na temat: Anita Sokołowska | Na dobre i na złe | Przyjaciółki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje