Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83111
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na dobre i na złe": Aktor stracił pracę z powodu wpisu na Twitterze!

Redbad Klynstra-Komarnicki, czyli doktor Ruud Van Der Graaf z "Na dobre i na złe", właśnie przekonał się na własnej skórze, jakie "kary" grożą artystom za publikowanie w mediach społecznościowych nieprzemyślanych postów. Aktor stracił rolę w serialu "Król" po tym, jak na Twitterze zadał prowokujące pytanie, czy w Polsce pedofile są częścią społeczności LGBT!

Redbad Klynstra-Komarnicki ma powody do niepokoju... Właśnie dowiedział się, że producenci "Króla" - nowego serialu opartego na bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha - odebrali mu obiecaną rolę z powodu homofobicznego wpisu, który zamieścił na Twitterze!

Reklama

Przypomnijmy - kilka dni temu Redbad Klynstra-Komarnicki zadał za pośrednictwem mediów społecznościowych pytanie, czy w Polsce pedofile są częścią LGBT.

- Kto czuje się kompetentny odpowiedzieć? - zapytał.

Pod jego twittem rozpętała się prawdziwa burza, a na oskarżonego o homofobię aktora wylała się fala hejtu. 

Wytknięto mu, że stawia znak równości między dewiacją seksualną, jaką jest pedofilia, a orientacją seksualną, jaką jest homoseksualizm. Wielu internautów uznało, że to oburzające i niedopuszczalne! Na pytanie aktora odpowiedział m.in. Tomasz Lis.

- Powinien się pan skupić na wyuczonym zawodzie i raczej mówić cudzym tekstem - napisał dziennikarz.

Wkrótce potem okazało się, że za nieprzemyślany wpis Redbad stracił pracę, o czym menadżer poinformował go... sms-em.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje