Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 83111
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na dobre i na złe": Agnieszka Kaczorowska wraca do roli tancerki go-go

Sara - seksowna tancerka erotyczna, w którą przed dwoma laty wcieliła się w "Na dobre i na złe" Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu" - wkrótce znów pojawi się w Leśnej Górze.

W 729. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w TVP2 w środę 30 stycznia o godzinie 20.55) Falkowicz (Michał Żebrowski) wybierze się do klubu nocnego - tego samego, do którego kiedyś lubił wpadać Latoszek (Bartosz Opania). W pewnym momencie podejdzie do niego Sara (Agnieszka Kaczorowska). Spojrzy na profesora i zauważy, że jest potwornie zmęczony...

- Nie możesz tyle pracować, doktorku. Oszalejesz - powie, stawiając przed Andrzejem drinka.

Reklama

- Oszaleję, to przestanę. I zacznę myśleć o czymś poza pracą... Na przykład o mojej córce. Albo o moim małżeństwie - westchnie Falkowicz, po czym wyzna tancerce, że Matylda (Amelia Czaja) nie jest jego dzieckiem, a związek z Kaśką (Ilona Ostrowska) wisi na włosku.

Opowieści profesora słuchać będzie nie tylko Sara, ale też jej koleżanka, która - jak się okaże - jeszcze tego samego wieczora trafi do Leśnej Góry na ostry dyżur. Sara postanowi się nią zaopiekować i pojedzie z nią do szpitala w "służbowym" stroju. Jedna z pacjentek (Ewa Kolasińska) na widok wyzywająco ubranej dziewczyny poczuje się zgorszona...

- Wszystko na wierzchu! - powie pielęgniarce z niesmakiem patrząc na Sarę.

- Zazdrościsz? Zrzuciłabyś parę kilo, pochodziła na siłownię i też być miała czym się pochwalić - poradzi jej tancerka.

Pacjentka wpadnie w furię.

- Porządny szpital nie powinien takich przyjmować. Niech zdychają na ulicy. Szmata jedna! - wykrzyczy Sarze prosto w twarz.

Jak Sara zareaguje na te obelgi? Czy wda się w pyskówkę z kobietą, która ją obraziła?

Rola Sary w "Na dobre i na złe" to jedyne oprócz Bożenki w "Klanie" serialowe wcielenie w dorobku Agnieszki Kaczorowskiej. 27-letnią aktorkę i tancerkę do tej pory mieliśmy okazję oglądać w zaledwie dwóch odcinkach nagrodzonego Złotą Telekamerą "Tele Tygodnia" serialu. Czy tym razem Sara zagości w Leśnej Górze na dłużej?


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje