Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82372
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Agata wreszcie szczęśliwa ze Szczepanem?

Doktor Agata jest piękną kobietą i zdolnym, dociekliwym lekarzem. Choć wrażliwa na uczucia innych ludzi, długo nie mogła ułożyć sobie prywatnego życia. Czy jej związek ze Szczepanem oznacza koniec sercowych porażek?


Reklama

Uczuciowe zawirowania serialowej doktor Agaty (Emilia Komarnicka) to materiał na osobny scenariusz. W sprawach zawodowych lekarka kieruje się intuicją, która zazwyczaj jej nie zawodzi. Jednak w dokonywaniu prywatnych wyborów Woźnicka popełniła mnóstwo błędów.

Źle ulokowane uczucia


Jednym z pierwszych była relacja z Przemkiem (Marcin Rogacewicz). Agata od początku nie ukrywała, że Zapała jest dla niej kimś więcej, niż tylko przyjacielem. Jednak w zbudowaniu głębszej relacji przeszkadzał obojgu fakt, że do przystojnego kolegi wzdychała Wiki (Katarzyna Dąbrowska).

Ostatecznie Przemek zaangażował się w związek z Ludmiłą (Paulina Chruściel), a rozżalona Agata postanowiła leczyć zranione serce w ramionach swojego byłego pacjenta - Pawła Lewickiego (Maciej Marczewski). Ten związek skończył się małżeństwem, ale mężczyzna okazał się groźnym psychopatą. Ślub został unieważniony, a Agata po tych przeżyciach z trudem odzyskała równowagę.

Gorące romanse

 Co prawda po traumatycznych doświadczeniach kobieta postanowiła nie angażować się w kolejne związki z mężczyznami, ale nie trwało to długo. Gdy w leśnogórskim szpitalu pojawił się kardiolog Marek Rogalski (Jan Wieczorkowski), jej serce znowu zabiło mocniej. Mężczyzna był żonaty, ale obiecywał Agacie, że się rozwiedzie i będą razem. Niestety, ostatecznie wrócił na łono rodziny, a Woźnicka znowu została sama.

Uczuciową pustkę zdecydowała się zagłuszyć, wdając się w romans z Witkiem (Bartosz Opania). O wszystkim dowiedziała się Lena (Anita Sokołowska). W szpitalu wybuchł skandal, a małżeństwo Latoszków rozpadło się. Agata narobiła sobie wrogów i zyskała opinię kobiety pozbawionej skrupułów, której nie oprze się żaden mężczyzna. Nawet żonaty.

- Dziwię się, jak przez tyle lat można nie wyciągnąć wniosków z tego, co się dzieje - skomentowała perypetie swojej bohaterki Emilia Komarnicka.

Trafny wybór?

 Kiedy wydawało się, że rozczarowana Agata zostanie singielką, w szpitalu zjawił się młody salowy Szczepan (Kamil Kula). Między nimi od razu zaiskrzyło. Mają już za sobą pierwszy pocałunek. - Szczepan będzie walczył o tę miłość - zdradził nam Kamil Kula. - Mój bohater odsłoni romantyczną stronę duszy - dodał. Z bohaterami "Na dobre i na złe" żegnamy się na czas wakacji. Co więc wydarzy się między Agatą a Szczepanem i czy pięknej pani doktor uda się wreszcie stworzyć udany związek? Odpowiedź na te pytania poznamy jesienią. Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje