Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82139
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Adam oczyszczony z zarzutów dzięki Tomaszowi!

​Adam (Grzegorz Daukszewicz) odetchnie z ulgą. Dzięki zeznaniom Tomasza (Ireneusz Czop) wyjdzie na jaw, że to nie Krajewski jest sprawcą brutalnego gwałtu na nastolatce.

Jednak zanim lekarz zostanie oczyszczony, on i jego koledzy przeżyją dramatyczne chwile za sprawą Weroniki (Malwina Dubowska).

Całkowicie się załamie

Reklama

Dziewczyna, która padła ofiarą gwałtu i oskarża o ten czyn Krajewskiego, targnie się na swoje życie. Wcześniej jednak zadzwoni do Zuzy (Julia Kamińska).

- Oszukałaś mnie! Kłamałaś, że z każdym dniem będzie lepiej, że czas leczy rany - wykrzyczy do słuchawki. - Nie mam siły. Nie umiem tak dłużej - przyzna nastolatka, a doktor Krakowiak zrozumie, że grozi jej niebezpieczeństwo.

Lekarka pojedzie razem z Adamem do jej mieszkania. Na miejscu znajdą Weronikę nieprzytomną, z podciętymi żyłami. Dziewczyna trafi do szpitala.

Okaże się, że tylko natychmiastowa operacja jest w stanie ocalić jej życie. Leśnogórscy lekarze będą poszukiwać Falkowicza (Michał Żebrowski), ale profesor będzie poza zasięgiem.

Przeprowadzenia zabiegu podejmie się Adam, łamiąc zakaz zbliżania się do Weroniki. Operacja zakończy się sukcesem, ale kiedy matka pacjentki dowie się, kto ją uratował, zawiadomi policję. Adam trafi do aresztu.

Na wieść o zatrzymaniu brata Falkowicz wyznaczy nagrodę za informacje, które zapewnią Krajewskiemu alibi na wieczór, gdy dziewczyna została zgwałcona.


Pomoże mu rywal

Na policję zgłosi się Tomasz, zazdrosny mąż doktor Consalidy (Katarzyna Dąbrowska). Przekaże on funkcjonariuszom zdjęcia, które zrobił, śledząc Adama tamtej nocy w parku.

Dzięki temu chirurg zostanie oczyszczony z zarzutów i odzyska wolność. Ku radości dyrektora Trettera (Piotr Garlicki) i kolegów lekarz wróci na oddział.

Niestety, na skutek traumatycznych przeżyć będzie unikał kontaktu z pacjentami. Czy postanowi rzucić pracę w szpitalu?JBJ

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje