Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81839
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Adam ma coraz gorsze wyniki

​Adam źle znosi terapię, która ma go ochronić przed zakażeniem wirusem HIV - jest wyraźnie osłabiony. Do tego jeszcze wydaje mu się, że nowy dyrektor, Van Graaf, będzie starał się o zwolnienie go.

Szybko jednak okazuje się, że Ruud nie tylko nie myśli o pozbyciu się chirurga, ale stara się mu pomóc i dlatego też zdobywa dla niego darmowe leki.

Reklama

Niebawem Krajewskiego odwiedza doktor Krzemińska. Niestety, nie ma dobrych wiadomości.

Wyniki badań Adama są bardzo niepokojące i chirurg musi podjąć niezwykle trudną decyzję - kontynuacja terapii może wiązać się z poważnym uszkodzeniem wątroby, a jej przerwanie skutkować zakażeniem HIV.

Załamany Krajewski początkowo nie chce martwić Wiktorii swoim stanem. W końcu jednak wyznaje ukochanej, że chociaż grozi mu uszkodzenie wątroby, nie zamierza przerywać leczenia.

Niestety, wkrótce okazuje się, że lekarz jednak będzie zmuszony zakończyć terapię antyretrowirusową. Gdy przygnębiony wraca do domu, Wiki wita go rozpromieniona.

Okazuje się, iż w ciągu najbliższych tygodni powinna uzyskać rozwód, a wtedy nic już nie stanie na przeszkodzie ich ślubu.

Krajewski stara się ostudzić nieco zapał ukochanej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje