Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 78990
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Michał Żebrowski koneserem mody?

Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", jest jednym z najelegantszych polskich aktorów i dobrze orientuje się w najnowszych trendach w modzie. Nic dziwnego, że ostatnio można go spotkać na pokazach znanych polskich projektantów.

Michał Żebrowski nie kryje, że potrafi docenić doskonale skrojony garnitur i zależy mu, by wyglądać dobrze w tym, co ma na sobie. Przyznaje, że w doborze garderoby pomaga mu żona świetnie znająca się na modzie. Ostatnio razem z Aleksandrą pojawił się na pokazie Agnieszki Maciejak, która w warszawskim Klubie Basen zaprezentowała swoją nową kolekcję. Choć kolekcja "Genus" powstała z myślą o kobietach, Michał Żebrowski z uwagą obejrzał propozycje projektantki.

Reklama

- Podobało mi się - krótko skomentował pokaz.

Najnowsza kolekcja autorstwa Agnieszki Maciejak spodobała się także innym serialowym gwiazdom, które przyjęły zaproszenie na jej pokaz. Wśród gości projektantki nie mogło zabraknąć zajmującej się ocenianiem strojów celebrytów na łamach jednego z pism i w programie "Gwiazdy na dywaniku" Ady Fijał, czyli Igi z "Barw szczęścia". W Klubie Basen zjawiły się też znane ze świetnego gustu Aleksandra Kisio, czyli Danka z "Komisarza Aleksa", Aleksandra Halejcio, czyli Sara z "Hotelu 52", i często flirtująca z serialami piosenkarka Natalia Lesz, którą ostatnio mogliśmy oglądać w "Na dobre i na złe" i "Linii życia".

- Moja żona ma w szafie sukienki Agnieszki Maciejak i bardzo je ceni, bo podobnie jak ja lubi rzeczy dobrze skrojone  - żartował Michał Żebrowski tuż po pokazie.

Kolekcja "Genus" zaprezentowana w pokazie przypominającym widowisko teatralne zrobiła ogromne wrażenia na obecnych na imprezie gwiazdach.

- To chyba najlepszy pokaz, jaki ostatnio widziałam - mówiła w rozmowach z dziennikarzami Ada Fijał.

- Jestem pod ogromnym wrażeniem kolekcji i pokazu - twierdziła z kolei Aleksandra Kisio.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej fotorelację z pokazu Agnieszki Maciejak.

Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Na dobre i na złe | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje