Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81852
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maria Ciunelis w "Na dobre i na złe"

W 566. odcinku pojawi się nowa bohaterka: doktor Róża Gratz, do której zwróci się o pomoc Falkowicz. A przed kamerami znów stanie Maria Ciunelis - aktorka, która od kilku lat jest również scenarzystką i współtworzy serial "Na dobre i na złe".


Reklama

- Aktorowi czasem łatwiej jest napisać coś, co nada się do wypowiedzenia na scenie czy ekranie. Na Zachodzie wielu aktorów pisze scenariusze - zdradza Maria Ciunelis w wywiadzie udzielonym "Gazecie Olsztyńskiej".

A co sprawiło, że Maria Ciunelis wybrała tak trudną życiową drogę - i przed laty zdecydowała się właśnie na studia w szkole aktorskiej? 

- Jeszcze w podstawówce miałam taki pomysł. Pociągało mnie takie wędrowne życie, brak monotonii i robienie wciąż czegoś innego. Oczywiście później przyszły wątpliwości i refleksja nad tym, czy odnajdę się w tym świecie. Dlatego miałam przygotowany inny wariant. Ale jednak udało się i poszłam do warszawskiej PWST - wspomina artystka. 

- To było niezwykłe miejsce. Sama świadomość tego, że przed tobą uczyli się tu wielcy aktorzy, mobilizowała do dawania z siebie wszystkiego. Uczucie jedności i tworzenie kultury to najlepsze, co można poczuć w tym zawodzie - dodaje M. Ciunelis.


Dowiedz się więcej na temat: Maria Ciunelis | Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje