Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82025
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lena w sukni ślubnej!

Zanim Witek (Bartosz Opania) zdecyduje się na oświadczyny, Lena (Anita Sokołowska) sprawi sobie suknię ślubną! Jak do tego dojdzie?

Cóż, po prostu Lena niewłaściwie odczyta sygnały Witka. Gdy przez przypadek w 458. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w piatek 4 listopada) znajdzie u niego teczkę z napisem "ślub", natychmiast pomyśli, że Latoszek dojrzał do sformalizowania ich związku. Ale nie poruszy z nim tego tematu. Za to przyjaciółce Zosi Burskiej (Małgorzata Foremniak) powie, że Witek chce się z nią ożenić. Będzie o tym święcie przekonana. W związku z tym - nie tracąc ani chwili - pójdą razem do salonu z sukniami ślubnymi. Starska zacznie przymierzać kreacje, po czym jedną z nich kupi.

Reklama

W domu Lena nie wspomni Witkowi ani słowem na temat sukni. W napięciu będzie czekała na jego oświadczyny i... pierścionek zaręczynowy. A on podaruje jej... klucz do ich wspólnego domu.

Jaka będzie reakcja Leny? I czy Starska doczeka się kiedyś oświadczyn?

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Bartosz Opania | Anita Sokołowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje