Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81488
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Latoszek przyłapany!

Zapraszamy na 519. odcinek "Na dobre i na złe", w którym Latoszek obroni w końcu pracę doktorską - i urządzi z tej okazji małą imprezę. A zabawa będzie miała zaskakujący finał.


Reklama

Konica, Tretter, Agata - gdy koledzy dowiedzą się o obronie, od razu pojadą na uczelnię. I zrobią wszystko, by przyjaciela wspierać. Lena cały dzień spędzi za to z matką, chorą na zapalenie płuc - z dala od męża i domu.

Latoszek, mimo zdenerwowania, z obroną nie będzie miał problemów. I tuż po wyjściu z uczelni, zaprosi kolegów na obiad i drinka. A impreza potrwa w końcu aż do wieczora.

Jako pierwsi pożegnają się Tretter z Konicą: - Pięknie się spisałeś Witek, pięknie! Aż miło było posłuchać. Szkoda, że Lena tego nie widziała.

Tymczasem Latoszek poprosi Agatę, by została trochę dłużej: - Nie jedź jeszcze, zostań. (...) Nie bój się, nie chcę cię zaciągnąć do łóżka. Chcę pogadać.

I w końcu, lekarka spędzi z szefem całą noc. A nad ranem... wybuchnie miłosny skandal! Lena, stęskniona, postanowi zrobić mężowi niespodziankę. O poranku, cicho zakradnie się do domu. I zastanie Witka na kanapie w salonie, w objęciach doktor Woźnickiej!

Czy Latoszek naprawdę zdradzi żonę? A może wspólna noc z Agatą okaże się całkiem
niewinna? I jak na widok rywalki zareaguje Lena? Emisja odcinka numer 519 już 10 kwietnia - zobacz koniecznie!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje