Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81906
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Łączy ich tylko praca?

Przemek i Ola zajmują się młodym pacjentem. Odkrywają, że wspólna praca idzie im całkiem nieźle. Czy to oznacza, że stażystka przekona się do starszego kolegi i da mu szansę?


Reklama

Przemek angażuje Olę do pomocy przy reanimacji 25-lenitiego Maćka, który zemdlał podczas tomografii. Udaje się im przywrócić pacjenta do życia, jednak nadal nie znają przyczyny jego zaburzeń.

Ola drąży temat - dowiaduje się, że pacjent hoduje egzotyczne zwierzęta. W końcu odkrywa, że został ukąszony przez pająka. Jednocześnie Przemek zdobywa tę samą informację.

Zapała jest zmartwiony, że nie zdążą zdobyć surowicy. Ola ma dobrą wiadomość - lek został wcześniej sprowadzony dla kolegi Maćka do jednego z pobliskich szpitali.

Przemek zauważa, że jego współpraca ze stażystką dobrze się układa. Ola uspokaja, że nie musi czuć się zobowiązany po tym, co między nimi zaszło. Mówi mu dosadnie, że łączy ich tylko praca...

Czy Zapała oczekuje czegoś więcej? Co czuje do Oli? Tego dowiecie się oglądając premierowe odcinki  "Na dobre i na złe", w każdą środę o 20.40 w TVP 2!

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Marcin Rogacewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje