Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82232
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kłótnia rodziców o Franię

Przemek chce żeby Ola opiekowała się ich córką. On ma inne plany chce wrócić do szpitala.


Ola,Frania i Przemek odcinek 560

Reklama


W 560 odcinku "Na dobre i na złe" sielanka i radość świeżo upieczonych rodziców nie trwa długo. Oboje bowiem inaczej wyobrażają sobie najbliższą przyszłość Frani, zwłaszcza kwestię opieki nad córką. Przemek, który zupełnie stracił głowę dla dziecka wychodzi z założenia, że Frania powinna jak najdłużej być przy Oli. Nie wyobraża sobie, by Ola wróciła do pracy w Leśnej Górze. W końcu ma jeszcze urlop macierzyński. 


Ola, Przemek i Frania przychodzą do szpitala na kontrolę. Przypadkowe spotkanie z Klaudią (Julia Wyszyńska), która wypytuje przyjaciółkę kiedy zamierza wrócić do pracy wywołuje napięcie między młodymi rodzicami. Stażystki zgłaszają się do dyrektora Trettera (Piotr Garlicki), który nie widzi żadnycjh przeciwskazań, by Ola znów dołączyła do zespołu lekarzy. 

Innego zdania jest Przemek. Jak przystało na odpowiedzialnego ojca i głowę rodziny Zapała chce, by jego córeczka była przy matce jak najdłużej. Przecież nic nie zastąpi niemowlakowi matczynego ciepła i miłości. Frania potrzebuje teraz Oli i to dziecko powinno być na pierwszym miejscu. Ola nie zgadza się z Przemkiem, więc dochodzi między nimi do ostrej kłótni.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje