Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kamilla Baar: Eko mama w wielkim mieście!

Aktorka, znana serialowym widzom jako Hana z "Na dobre i na złe", wraz z rodziną stara się żyć zdrowo. Okazuje się, że nie jest to łatwe zadanie!

Bycie "eko" jest obecnie bardzo modne. Ale gwiazdy na ogół starają się nie popaść w przesadne zafascynowanie zdrowym stylem życia. Podobnie jest z Kamillą Baar:

Reklama

- Od wielu lat jestem wegetarianką. Z moim partnerem, który też nie je mięsa, uprawiamy ogród, hodujemy warzywa. Gdy jest sezon na świeże produkty, zamrażam je, a potem wykorzystuję - przyznała aktorka w wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium".

Gwiazda stara się jednak nie przesadzać ze swoimi eko- zapędami, tak jak to robi amerykańskie plemię Amiszów:

- Na pewno nie jestem Amiszką, nie będę robiła mebli z drewna, które wyrzuciło morze. A mieszkałam już w takim domu - zapewnia aktorka. - To nie sztuka odciąć się od całego świata. Sztuką jest w nim żyć. A trudniej jest żyć ekologicznie w mieście.

Jak do tej pory Kamilli udało się zachować tę równowagę. Przychodzi jej to o tyle łatwiej, że gwiazda nie jest rozrzutna:

- Staram się nie przesadzać z kupowaniem. Chciałabym, żeby mój syn, obecnie trzyletni, też miał tego świadomość. Żeby nie gromadził zbędnych rzeczy, które zaśmiecają nam umysły i życie. Ja pod wieloma względami jestem minimalistką - zastrzega Kamilla Baar.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | Kamila Baar | Kamilla Baar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje