Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81914
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Jestem wzorowym pacjentem!"

Czyżby serialowy dr Tretter w nowym sezonie "Na dobre i na złe" występował w roli... pacjenta? Nic bardziej mylnego! Odtwórca roli lekarza, Piotr Garlicki, żałuje tylko, że jego bohater coraz rzadziej sięga po skalpel, a coraz częściej po pióro i okulary.


Reklama

Piotr Garlicki - który gra dyrektora Trettera - ubolewa nad tym, że jego serialowa postać zamiast leczyć pacjentów, tonie w papierkowej robocie!

- Szkoda, że mój bohater zajmuje się administrowaniem, a coraz mniej uczestniczy w operacjach, w których zastępują go "młode pistolety". Jest przecież chirurgiem! - żalił się aktor w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Garlicki z medycyną miał bowiem kontakt już od dziecka. Jego dziadek był chirurgiem, a babcia ginekologiem. Czy sam nigdy nie chciał pójść w ich ślady?

- Rozważałem taką możliwość, ale życie potoczyło się inaczej. Z szacunkiem podchodzę jednak do pracy lekarzy. I jeśli już zdarzy mi się korzystać z ich pomocy, to ściśle przestrzegam wszystkich zaleceń, jestem wzorowym pacjentem! - dodał gwiazdor.


Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Piotr Garlicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje