Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 81561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Ich pierwsza randka

Ola (Anna Karczmarczyk) wciąż unika rozmowy z Przemkiem (Marcin Rogacewicz) i ukrywa fakt, że jest w ciąży. Tymczasem doktor Zapała zaprasza młodą stażystkę na randkę. Zapraszamy na 533. odcinek "Na dobre i na złe", a w nim...Reklama


- Może dasz się zaprosić na kolację? - Przemek nie daje za wygraną. Chce umówić się z Olą, która coraz bardziej mu się podoba.

Jednak Ola jest nieufna. - Poczekaj, bo trochę się zgubiłam. Czego ty właściwie chcesz?

- Wiem, że cię wtedy wystawiłem, ale..

- Do trzech razy sztuka, tak? - Dziewczyna w głębi duszy marzyła o takim zaproszeniu. Chce dać Przemkowi drugą szansę. W randce upatruje szansy na wyznanie prawdy o ciąży.

- Dasz się zaprosić?

- Pomyślę o tym.

W końcu Ola ulega i wieczorem razem z Przemkiem wsiada na motor i mknie do... budki z kebabami!

- Cholesterol, wysoko nasycone tłuszcze i glutaminian sodu. Już zapomniałam, jakie to może być pyszne! Myślałam, że pójdziemy gdzieś do jakiejś nudnej restauracji, a tu proszę, poszedłeś niesztampowo.

- Żałujesz?

- Tyle wrażeń za 9 zł? W życiu! - Ola odwraca się, by zdjąć kurtkę, a wtedy Przemek widzi w dziewczynie... swoją zmarłą narzeczoną!

- Tak ci się podoba ta sukienka? - Przemek nie może oderwać oczu od dziewczyny, nada wydaje się mu, że rozmawia z Ludmiłą (Paulina Chruściel)...

- Nie, nie, tylko wydaje mi się, że widziałem już gdzieś podobną.

- Mama mi ją kupiła już dawno temu. Miała być na specjalne okazje...

Zapała stara się wybrnąć z sytuacji, ale stażystka zauważa, że coś jest nie tak...Jak zakończy się pierwsza prawdziwa randka Oli i Przemka? Tego dowiecie się oglądając 533. odcinek "Na dobre i na złe", w najbliższą środę, 16 października o 20.40 na antenie TVP 2!

Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Marcin Rogacewicz | Anna Karczmarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje