Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 82140
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hana w ciąży z Piotrem!

Hana (Kamilla Baar) niespodziewanie dowie się, że jest w ciąży z Piotrem (Marek Bukowski)! James (Jake Michaels) postanowi ją odzyskać, a Magda (Anna Dereszowska) poprosi o zniknięcie...

Ujawniamy, że w 505. odcinku "Na dobre i na złe“ (emisja w środę 2 stycznia), w wyniku obrażeń powypadkowych, Hana trafi na izbę przyjęć w Leśnej Górze. Gdy odzyska świadomość, poskarży się na bóle brzucha. Badanie USG wykaże, że lekarka spodziewa się dziecka. Ta wiadomość bardzo ją ucieszy. Niestety, okaże się, że istnieje niebezpieczeństwo poronienia. Doktor Wójcik (Dariusz Lewandowski) poda Hanie leki rozkurczowe. Czy uda się uratować ciążę?

Reklama

James kocha i... mówi prawdę


W szpitalu Hanę odwiedzi James. Na wieść o ciąży postanowi walczyć o żonę i chronić ją przed Piotrem, mimo że nosi jego dziecko. Lecz Hana nie będzie potrafiła wybaczyć mu sfingowania własnej śmierci. Naraził ją na cierpienie i nadal ukrywa swoją prawdziwą tożsamość.

Na domiar złego rozdzielił ją z Piotrem.

- Kocham cię nad życie! - usłyszy Hana od Jamesa.

- Ale ja nie jestem już tą samą kobietą, co dawniej i chcę żyć od nowa! - odpowie lekarka mężowi.

Dopiero postawiony pod ścianą James wyzna Hanie, że wykonywał tajne zlecenia dla rządu związane z medycyną.

Szokująca prośba Magdy


Tymczasem Hana będzie usiłowała skontaktować się z Piotrem. Zostawi mu wiadomość, że leży w szpitalu. Wciąż przecież nie będzie świadoma jego odejścia z pracy w Leśnej Górze. Gdy o aferze opowie jej Przemek (Marcin Rogacewicz), zaraz po wyjściu z kliniki pojedzie do domu Gawryły z zamiarem, żeby mu wszystko wyjaśnić. Zastanie tylko Magdę, która przywita ją niecodzienną propozycją.

- Usuń się z życia Piotra - poprosi. - Zrób to dla dobra naszej córeczki.

Czy Hana zrezygnuje z miłości do Piotra?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje