Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 12586
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hana i Piotr szantażowani!

Krystyna Kraśnicka (Aldona Orman) ostro namiesza w życiu Hany (Kamilla Baar) i Piotra (Marek Bukowski). Oskarży też lekarkę o… rozbicie jej związku!


Reklama

Kobieta pojawi się w Leśnej Górze i będzie chciała jak najszybciej poddać się badaniu USG. - Spadłam z drabiny i... - rozpocznie nieporadne tłumaczenia atrakcyjna pacjentka. - Bo ja spodziewam się dziecka!

Ciąża urojona

- Gdzie się pani uderzyła? - zapyta ją pielęgniarka.

- No w łokieć... - usłyszy w odpowiedzi. Oprócz łokcia nic mnie nie boli. Ale wolałabym się upewnić, że z dzieckiem wszystko w porządku. Krystyna Kraśnicka zostanie pacjentką doktor Hany Goldberg. Jakież będzie zdziwienie lekarki, gdy badanie USG nie potwierdzi ciąży kobiety. - Ta pacjentka nigdy nie była w ciąży - poinformuje Hana stażystkę Olę Pietrzak (Anna Karczmarczyk).

- To ciąża urojona. Dla absolutnej pewności kazałam oznaczyć poziom beta HCG, ale to tylko formalność. Potem Hana skieruje Krystynę do... psychiatry. Następnie pacjentka będzie szykować się do terapii, by zajść w ciążę.

Szokujący zarzut


Gdy Hana poprosi ją o przyprowadzenie partnera, Kraśnicka całkowice zmieni swoje zachowanie. Któregoś dnia rozwścieczona z impetem wparuje do gabinetu doktor Goldberg. Okaże się, że narzeczony z nią zerwał.

- To pani zniszczyła mój związek! - oskarży totalnie zaskoczoną Hanę. To jednak będzie dopiero początek kłopotów Hany i Piotra z niezrównoważoną psychicznie pacjentką, którą, co okaże się w toku akcji, stać na wszystko. Hana będzie w poważnych opałach. Czy ukochany Piotr wskaże jej rozwiązanie tej idiotycznej sytuacji?

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Aldona Orman | seriale | Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje